Licencēts mācību centrs LANDO. LR IZM Lic. Nr. 3360800220

Adrese: Rīga, A. Čaka iela 83/85 Tāl.: +371 67273009, +371 29433553

Oratora meistarība un efektīva saskarsme ikdienā. PhD Irina LandoKatru dienu mēs satiekamies ar kolēģiem, vienojamies ar radiniekiem, zvanām pazīstamiem. Turklāt mēs reti domājam par to, cik efektīvi mēs to darām.Saskarsmes iemaņas nav iedzimtas: tas, ka mēs protam runāt, nenozīmē, ka mēs labi kontaktējamies.

Nepārliecinoša pašprezentācija, stājoties darbā – tas ir regulārs nepietiekamā apjomā saņemts atalgojums. Piemēram, ja potenciālais darba devējs redz, ka jūs neesat pārliecināti par saviem spēkiem, tad nesaņemtie 100 eiro pie algas – ir 1200 eiro gadā, tas ir laba līmeņa atvaļinājums. Tāpēc ir jādarbojas ar galvenajām kompetencēm, kas nepieciešamas ikdienā. Oratora meistarība ir viena no tām.
Licencētā Mācību centrā Lando® oratora meistarības programmu apmeklēja jau vairāk kā četrdesmit grupas. Atkarībā no darbības specifikas nodarbību programma var mainīties, bet galvenie momenti paliek nemainīgi.
Izglītošanā akcents ir uz to, kā tevi uztver citi cilvēki, nevis viens treneris vai tavs draugs, bet daudzi dažādi cilvēki grupā. Īpaši interesanti ir ņemt vērā saskarsmes dalīnieku dzimtes īpatnības, jo būtiski atšķiras, kā vienu un to pašu sarunu novērtē vīrieši un sievietes.
Piemēram, sportisti, kurus mācīja uzvarēt, bieži risina sarunu ar sarunu biedru agresīvi, skatoties uz viņu „no augšas”, skatoties viņam tieši acīs, stingri izrunājot vārdus. Ja lielākā daļa vīriešu mierīgi uzņem tādu sarunas formu, bet, lūk, sievietes sarunu biedru uzskatīs par neaudzinātu, primitīvu un rupju tēviņu.
Var, protams, neņemt to vērā, bet pavisam nesen viens lielisks speciālists ar tehnisko izglītību bija pārsteigts, kāpēc viņu neņem darbā. Bet fakts, ka viņš ir pieradis pie saskarsmes ar tehniski izglītotiem cilvēkiem, bet intervijas sākuma posmā notiek ar psihologiem vai personāla daļas speciālistiem, bet tās, kā likums, ir sievietes. Tālāk par pirmo intervijas posmu šis speciālists nevarēja tikt, jo neņēma vērā sieviešu un vīriešu uztveres īpatnības.
Ir vērts apmeklēt attīstības treniņus arī auditorijas dēļ. Izglītošanās Lando.lv tiem, kam ir aktuāli lietišķie kontakti, vispār ir bagātību krātuve, ja jūs kaut ko tirgojiet, tad kursa cenā iekļaujiet maksu par savu pašreklāmu. Kursa dalībnieki parasti ir lieliski, pašpietiekami cilvēki, no kuriem var iegūt ne mazāk kā no pasniedzēja.
Kursu vada Irina Lando, kas atšķiras no pasniedzējiem-aktieriem un diktoriem ar to, ka māca ne tikai runāt/klausīties, bet arī stāsta par visu no biznesa pozīcijas ar piemēriem, „zemūdens akmeņiem”, citu biznesmeņu stāstiem, kopumā, jūs mācāties nevis „raidīt”, bet kontaktēties.
Treniņu pirmās dienas galvenā doma ir – pirms pasniegt savu pozīciju, īpaši, neviennozīmīgos jautājumos, noskaidro sarunu biedra viedokli, pavēro reakciju. Tas, ko sauc par tiešumu un nelokāmību, patiesībā ir elementāra rupjība un neprasme klausīties. Patiesības mīlētājiem būtu labi to zināt.
Tātad, aicinām jūs uz oratora meistarības treniņu Lando.lv.

Jaunumi

 

logo 2 3 1

 

 

Licencēts mācību centrs LANDO

LR IZM Lic. Nr. 3360800220

Kontakti

 

   Rīga, A. Čaka iela 83/85
 
  +37167273009, +37129433553
 

Copyright © LANDO 2018, All Rights Reserved.

Яндекс.Метрика