Licencēts mācību centrs LANDO. LR IZM Lic. Nr. 3360800220

Adrese: Rīga, A. Čaka iela 83/85 Tāl.: +371 67273009, +371 29433553

Oratora meistarība un efektīva saskarsme pusaudžiem Lando.Pusaudžiem ir lieliska izdevība iemācīties efektīvi kontaktēties ar vecākiem un skolotājiem, darīt to tādējādi, lai pieaugušie saprastu jūsu viedokli un būtu gatavi ieklausīties jūsu domās. Oratoru kursā Lando.lv pusaudži var iemācīties kontaktēties ar vienaudžiem, lai viņus visur pieņemtu, lai ar viņiem visi gribētu runāt un aicinātu viņus kompānijā. Kursu vada PhD Irina Lando. Izglītošana Mācību centrā Lando – tās ir profesionālas programmas, lieliski treneri, iespēja iegūt jaunus draugus un lietderīgi pavadīt laiku. Patīkami, ka uz oratora meistarības kursu atnāca mūsu klienti, kas jau sen mācās Lando. Mēs priecājamies redzēt arī jaunas sejas.

Oratora kurss pusaudžiem Lando, atsauksmes:

Man ļoti patika šis kurss. Bija ļoti interesanti. Šajā kursā uzzināju, kur es kļūdos, un kuras no kļūdām es varēju labot. Man patika arī kompānija šajā kursā, bija interesanti jaunieši. Es uzskatu, ka neko nevajag papildināt. Man viss ļoti patika, man ļoti patika kursa programma.
Aleksandra Pankina.

 

Patika kreativitāte un vispār viss. Man liekas viss bija lieliski. Tas ir ļoti jautrs un noderīgas kurss. Es daudz ko uzzināju. Nekad agrāk nedomāju, ka ir svarīgi, kā stāvēt, kur skatīties. Bet vēl ir starpība, kā runāt ar meitenem. Iešu uz oratoru 2. kursu.

 

Oratoru kursā man patika, ka bieži bija darbs pa pāriem un trīs cilvēkiem. Turklāt, regulāra uzstāšanas auditorijas priekšā. Labs pedagogs Irina Lando un lieliski pārtraukumi. Daudzveidīgas cepumu un tējas šķirnes. Iziet kursu man ieteica vecāki, bet es priecājos, ka atnācu. Bija interesanti. Ļoti noderēs. Parādījās daudz jaunu draugu.

 

Šovasar es jau esmu piektajā kursā Lando. Visi kursi ir dažādi. Daži jaunieši mācījās ar mani citās grupās. Mēs visi sadraudzējāmies. Oratoru kursā Lando man patika kolektīvs – visi jaunieši ir labi un interesanti. Man ar visiem patika strādāt. Ļoti patika pasniedzēja Irina Lando. Viss ir super! Viss ir teicami! Kursu ieteica mamma un tante. Bija ļoti jautri un asprātīgi.
Ērika

 

Oratora meistarības kursā Lando patika pastāvīgā prakse. Viss ir skaidrs. Pasniedzēja Irina Lando paskaidro īsi un skaidri. Mums iedotie materiāli bija teicami. Ļoti jautri. Daudz jaunas informācijas par pauzēm un vārdiem-parazītiem.

 

Teicama prakse. Jautri video rullīši. Uzskatami, labi noformēti materiāli. Daudz jauna uzzināju par žestiem, bija daudz prakses, saskarsmes un darba 1 pret 1, grupās, un visu priekšā. Ļoti labs kurss. Iešu uz 2. daļu.

 

Man ļoti patika praktiskā daļa, ļoti nostiprina visu teoriju. Interesanti, dzīvi, pozitīvi! Man pateica daudz labu vārdu par manu uzstāšanos.
Valentins Piskunovs

 

Interesanti, dažādi vingrinājumi. Patika cilvēku skaits grupā. Mēs varējām sarunāties pa pāriem ar katru, uzstājāmies pa trīs un grupās. Iziet šo kursu Lando man ieteica draugi, kas jau mācījās šeit oratoros. Iešu uz otro kursu.

 

Man patika video, saskarsme, kompānija, labvēlība. Labs kurss, visiem rekomendēju. Noteikti atnākšu vēl.

 

Man patika gan mutiskā, gan praktiskā kursa daļa. Teoriju paskaidroja ātri ar labu materiālu palīdzību. Pēc video viss bija skaidrs. Man viss patika. Ja tā skaidrotu skolā, tad visi labi mācītos

 

Dzīvs, jautrs kurss. Atradu atbildes uz saviem jautājumiem. Uzzināju, kā mani uztver citi cilvēki. Spēju atrast kļūdas. Ieguvu daudz jaunu draugu. Šeit mācās interesanti jaunieši!

Jaunumi

 

logo 2 3 1

 

 

Licencēts mācību centrs LANDO

LR IZM Lic. Nr. 3360800220

Kontakti

 

   Rīga, A. Čaka iela 83/85
 
  +37167273009, +37129433553
 

Copyright © LANDO 2018, All Rights Reserved.

Яндекс.Метрика