Licencēts mācību centrs LANDO. LR IZM Lic. Nr. 3360800220

Adrese: Rīga, A. Čaka iela 83/85 Tāl.: +371 67273009, +371 29433553

Ātras lasīšanas programma “Burvestības un brīnumdarīšanas skola” 8 -12 gadiem LandoVasarā Lando.lv organizē ātras lasīšanas un uzmanības attīstīšanas programmu bērniem. Grupas veido pēc vecuma 8-12 gadi. Pusaudžiem 13-16 gadiem ātra lasīšana notiek atsevišķās grupās. Katru dienu notiek ātra lasīšana, tiek pildīti uzdevumi uzmanības attīstīšanai, uzmanības apjoma palielināšanai, pārslēgšanas ātrumam no viena procesa uz citu, uzmanības noturēšanai un uzmanības noturībai. Latviešu plūsmai nodarbības tika organizētas mazās grupās. Katru dienu visās stundās uzdevumi mainās.

Atsauksmes Lando par kursu “Ātrā lasīšana bērniem 8-12 g.v. “Burvestības un brīnumdarīšanas skola”:

Fantastisks rezultāts īsā laikā. Bērns sajūsmā. Būtu gatavs vēl nedēļu skriet uz brīnumu skolu. Informācija, kas prasa lielu koncentrēšanos un smadzeņu piepūli, tiek pasniegta vieglā, saistošā un ļoti aizraujošā veidā.
Uldis Mikuts (padomnieks, Ārlietu ministrija)

 

Patika tas, ka bērnam ir interesanti katru dienu.
Lienes tētis Māris.

 

Meita ar prieku apmeklēja nodarbības. Meita labi mācās skolā un nevar iedomāties, kā var nelasīt. Kursos viņa palielināja lasīšanas ātrumu, kā minimums, divas reizes. Par kursiem uzzinājām no paziņām, kas apmeklēja programmu.

 

Dēls nemīl lasīt. Skolā pastāvīgi bija problēmas. Skolotāji pārliecinoši apgalvoja, ka viņu nevar iemācīt. Tikai sešās dienās dēls savācās, sāka pastāvīgi pildīt mājas darbus. Neraugoties uz slodzi, katru dienu rāvās uz šo skolu. Pēc kursa es redzēju, ka pats ne vienmēr varu tādā ātrumā pildīt uzdevumus, kādā tagad strādā jaunākais. Noteikti atsūtīšu vecāko dēlu uz programmu pusaudžiem Lando.

 

Kursu apmeklējām pēc paziņu rekomendācijas. Sākumā neticēju, ka var panākt kādu rezultātu tik īsā laikā. Eksāmena redzējām konkrētu rezultātu. Dēls ir ļoti mainījies uz labo pusi: ir kļuvis pastāvīgāks, atbildīgāks un organizētāks. Noteikti atnāksim uz 2. kursu.

 

Ļoti spēcīga programma. Bija grūti noticēt, ka ir iespējams sasniegt rezultātu 6 dienās pa 3 stundām. Ar visu esam apmierināti. Paldies! Atnācām pēc paziņu rekomendācijām, kuru bērns te mācījās.

Jaunumi

 

logo 2 3 1

 

 

Licencēts mācību centrs LANDO

LR IZM Lic. Nr. 3360800220

Kontakti

 

   Rīga, A. Čaka iela 83/85
 
  +37167273009, +37129433553
 

Copyright © LANDO 2018, All Rights Reserved.

Яндекс.Метрика