Licencēts mācību centrs LANDO. LR IZM Lic. Nr. 3360800220

Adrese: Rīga, A. Čaka iela 83/85 Tāl.: +371 67273009, +371 29433553

Mērķa nospraušana pusaudžiem „Satricoši! Ātri! Tagad!” 1. daļa. Treneris PhD Irina Lando.Lando organizēja mērķa uzstādīšanas un ieplānotā sasniegšanas programmu. Šī programma pusaudžiem Lando ir ļoti aktuāla. Pat nenoteiktības vai informācijas trūkuma apstākļos ir svarīgi saprast, ka nav jāguļ uz dīvana, nododoties depresijai un rakājoties problēmās, bet jāpasper divi reāli soļi, pēc kuriem būs skaidrs – vai virzies pareizā virzienā, vai ir vērts mainīt trajektoriju. Pilnīgi normāli, ka ar laiku mērķis mainās, mēs nevaram izplānot visu savu dzīvi, bet prasme uzstādīt mērķi ir spēcīgs dzinējs dzīvē, un var noderēt jebkurā dzīves situācijā.

Mērķa nospraušana pusaudžiem „Satriecoši! Ātri! Tagad!” Lаndo atsauksmes. Irina Lando, atsauksmes:

Man ļoti patika testi, darbs ar bailēm. Es kļuvu pašpārliecinātāks. Es varu darīt visu, ko es sev izvirzīju. Es panākšu to, ko agrāk nevarēju. Man tas bija stiprs spēriens, lai panāktu to, ko iecerēju.

 

Ļoti patika, kā visu pasniedza. Viss īsi, skaidri. Iespējams, brīžiem – stingri. Toties saprotami : ) patika darbs ar atmiņām, un kā tu iztēlojies savu nākotni. Patika, ka paskaidroja, kā sapnis atšķiras no mērķa. Bija interesanti saprast, vai patiesībā tavi „gribu” ir patiešām tev vajadzīgi, un kā to jāpanāk.

 

Par kursu es uzzināju no paziņām, kas jau apmeklēja Lando mērķa nospraušanas programmu. Sākumā, kad vecāki mani pierakstīja, es gaidīju, ka viss būs garlaicīgi, bet pēc pirmajām nodarbībām es pārdomāju. Patika tas, ka sapratu, kā saprast savas bailes, uzveikt tās, kāpēc tās mums ir. Uzzināju, kas ir mērķis, bet kas ir sapnis. Kursā parādīja, kā pareizi kontaktēties ar cilvēkiem, un kādi cilvēki var palīdzēt sasniegt mērķi. Iemācījos salīdzināt alternatīvas, ja gribas gan to, gan to, bet ne visam ir nauda un laiks. Sapratu, kā var sasniegt nelielus mērķus un plānot jaunus, kādi mērķi tavā dzīvē ir vissvarīgākie, kā sākt. Bija interesanti saprast, kāds cilvēks tu esi.

 

Es kļuvu patstāvīgāks un iemācījos realizēt savus sapņus – izvirzīt konkrētus mērķus un realizēt tos. Ļoti patika pasniedzējas Irinas Lando darbs. Atmiņā palicis darbs ar bailēm, testi un skolotājas radošā pieeja.

Man patika, kad veltīja laiku aplūkotajai problemātikai un parādīja risinājuma variantus. Man ļoti patika pasniedzēja Irina, konkrēti, viņas kontaktēšanās maniere. Esmu reti satikusi cilvēkus, kas runā taisnību acīs un nerunā aplinkus. Kurss palīdz risināt problēmas un izlemt nākotni. Paldies!

 

Mamma ieteica aiziet uz kursu. Interesanta metode un informācijas pasniegšana. No visiem testiem vislabāk patika tests par atbildību. Bija ļoti interesanti, es ieguvu jaunus draugus. Patika, kā mēs veidojām projektus.

Patika informācijas pasniegšanas maniere un dažādi testi. Darbs ar bailēm. Liela informācijas plūsma palīdz koncentrēties un visu salikt pa plauktiņiem, kā arī Irina Lando deva informāciju, ko ir vērts pārdomāt. Labs kolektīvs, ļoti ātri pagāja nodarbību laiks. Par kursu uzzināju no paziņām.

Patika, kā pasniedz informāciju. Man patika, kā cīnījāmies ar bailēm. Vispār man viss patika. Es skolā tā neklausos informāciju kā Lando.lv.

 

Šogad tā ir jau sestā programma, ko es apmeklēju Lando.lv. Programmu man ieteica mamma un tante. Patika tas, ka man iemācīja uzstādīt mērķi, un kā izveidot mērķi. Kurss, tāpat kā visi, ko vadīja Irina Lando, ir vienkārši super, klase!!! Paldies! Erika Ribačenko.

 

Patika darbs ar bailēm un vizualizācija. Ļoti patika lēmuma pieņemšanas princips: iet mācīties vai iet strādāt. Uzzināju, kā detalizēti sasniegt mērķi.

Jaunumi

 

logo 2 3 1

 

 

Licencēts mācību centrs LANDO

LR IZM Lic. Nr. 3360800220

Kontakti

 

   Rīga, A. Čaka iela 83/85
 
  +37167273009, +37129433553
 

Copyright © LANDO 2018, All Rights Reserved.

Яндекс.Метрика