Licencēts mācību centrs LANDO. LR IZM Lic. Nr. 3360800220

Adrese: Rīga, A. Čaka iela 83/85 Tāl.: +371 67273009, +371 29433553

1_ATRA_lasisana_berniem_8_-_12_g.v._www.lando.lv_Macibu_centrs_Lando-1.jpgBrīvdienās licencētais Mācību centrs Lando.lv piedāvā attīstošas programmas skolēniem. Pie mums ir programmas visiem vecumiem. Vispieprasītākās ir: ātrlasīšana 8-12 gadīgiem, un ātrlasīšana 13-16 gadīgiem pusaudžiem. Līdztekus šīm programmām darbosies profesionālā orientācija pusaudžiem, attīstošas nodarbības 1.un 2. klasei.

 

Ātrlasīšanas 8-12 gadīgiem bērniem notiek sešas dienas pa trīs stundām. Programma veidota kā mācības burvju skolā. Viss kā Harija Potera pieredzētais: burvju nūjiņu izgatavošana, rūpes par maģiskām būtnēm, burvju viras izgatavošana un citi burvju priekšmeti.Vipusk_gut_deti_krokodil-1.jpg

Bērniem katru dienu trīs obligātās stundas: uzmanības attīstīšana, momentāna uztvere, lasīšana un lasītā saprašana, Katru dienu pēdējā stunda ir burvju stunda.

Jūs varēsiet pie mums web lappusē paskatīties atsevišķi katras stundas videoierakstu un pilnas atklātās stundas.

Pirmajā mācību dienā vecāki var piedalīties programmā.

Pusaudžiem nodarbības tiek veidotas nopietnāk. Pubertātes laikā, dzimumnobriešanas periodā pusaudžiem ir ļoti daudz enerģijas. Ja šo enerģiju novirza miermīlīgā gultnē, var panākt apbrīnojamus rezultātus. Pat pie mums Latvijā pusaudži nereti uzrāda lasīšanas rezultātus - aptuveni tūkstoš vārdus minūtē. Pie tam obligāts nosacījums – viņi saviem vārdiem atstāsta lasīto.

Mūsu interneta mājaslapā jūs varat iepazīties ar visu to grupu izglītošanas rezultātiem, kas nodarbojās pēc pusaudžu ātrlasīšanas programmas.

lando.lv_skorochtenie_podrostki-1.jpg

Pusaudžu vecums ir ļoti svarīgs attīstības laiks, jo beidz veidoties visas galvas smadzeņu daļas, un līdz šim laikam ir nepieciešams, lai visi izziņas procesi būtu pareizi izveidoti.

Pieauguši cilvēki ikdienā izmanto tās iemaņas un prasmes, ko apguvuši līdz pusaudžu vecumam. Izglītošana licencētā Mācību centrā Lando ļauj „ielādēt” jaunas iemaņas un prasmes kā programmas datorā.

Iztēlojieties, ka jūsu rīcībā ir jaunākais veiktspējīgs dators ar superiespējām, bet tajā nav ielādētā neviena programma. Vai jūs varēsiet ar to strādāt?

Notiek arī otrādi, ir izstrādātas lieliskas mācību programmas, bet bērna smadzenes nav gatavas apstrādāt informāciju. Ieradums veikt intelektuālu darbību ir ļoti līdzīgs muskuļu ieradumam izturēt slodzi sporta zālē. Viens bērns var ar interesi sekot skolotāja paskaidrojumiem arī sestajā stundā, bet cits jau pēc trešās stundas neuztver informāciju.

Tas ir, ja mums ir lielisks jauns programmnodrošinājums, bet vecs dators, mēs vienkārši nevaram tajā instalēt vajadzīgās programmas. Jūs visi zināt, ka līdztekus jaunas datorspēles iznākšanai, bieži nākas mainīt datora komponentes uz jaudīgākām, lai dators varētu apstrādāt informāciju vajadzīgajā ātrumā.landolv_skorochtenie_deti.jpg

Tāpēc Mācību centrā Lando tik daudz uzmanības pievērš gan mācību programmu izstrādei, gan bērnu intelektuālā potenciāla attīstīšanai. Prasme izturēt intelektuālo slodzi nav iedzimta iemaņa, tātad, sekojoši, to var un vajag attīstīt. Izziņas procesi attīsta galvas smadzeņu darbu.

Tāpat ir skolēniem: bērns var būt lieliski attīstīts pirmajā klasē, bet tas nenozīmē, ka viņš varēs viegli mācīties arī septītajā klasē. Daudzi vecāki apstiprinās, ka īpaši grūta var būt pāreja no sākumskolas uz pamatskolu, kad mācību priekšmetu pasniedz nevis viens skolotājs, bet katrā disciplīnā ir savs pasniedzējs, kas, starp citu, uzskata, ka tieši viņa priekšmets ir galvenais.

Lando skolēnus māca domāt, māca mācīties. Daudzi vecāki nez kāpēc domā, ja bērns ir stundā, tātad viņš mācās. Diemžēl mūsdienu skolā daudzi bērni pierod „atsēdēt” stundas, pie tam vienkārši „atslēdzot” ausis.

Padomājiet, kādā veidā no bērna, kas ir pieradis 12 skolas gadus ienīst to, ar ko viņš nodarbojas, lai izaug sekmīgs un laimīgs cilvēks?

Prasme domāt ļauj izdarīt vispārinājumus, pareizus slēdzienus – no vispārējā uz konkrēto, nevis no konkrētā uz konkrēto, kā tagad ir moderni (piemēraLando.lv_ofis_Riga-1.jpgm, bieži vecāki ir pārliecināti, ja viņu bērns ir tāds, tātad arī „visi bērni ir tādi”).

Jaunumi

 

logo 2 3 1

 

 

Licencēts mācību centrs LANDO

LR IZM Lic. Nr. 3360800220

Kontakti

 

   Rīga, A. Čaka iela 83/85
 
  +37167273009, +37129433553
 

Copyright © LANDO 2018, All Rights Reserved.

Яндекс.Метрика