Licencēts mācību centrs LANDO. LR IZM Lic. Nr. 3360800220

Adrese: Rīga, A. Čaka iela 83/85 Tāl.: +371 67273009, +371 29433553

Alabuga otziviVadības sfēras zinātņu doktore Irina Lando vada ātru lasīšanu vadītājiem Tatarstānā korporatīvajā universitātē: rezultāti un atsauksmes.

Irina, liels paldies Jums par izglītošanu! Tieši šodien, no paša rīta pamodās patiesa interese par lasīšanu, tuva ekstāzei. Patiešām acīmredzot pie iepriekšējā lasīšanas ātruma koncentrēšanās uz materiālu nebija augsta, jo saprašana nāca pirmā, kā lokomotīve, bet lasīšanas iemaņas netika līdzi domāšanas ātrumam. Tagad viss ir vienā līmenī, un tāpēc grāmatas būtiski „ielec” galvā! Tagad lasot izjūtu apbrīnojamu apmierinājuma sajūtu. Pēc Irinas Lando ātras lasīšanas kursa parādījās sajūta, ka grāmata ir filma, ko skatos ar tādu ātrumu, kādā man ir ērti un pa īstam interesanti. Vēlreiz paldies!
Elvina

Irinas Lando ātras lasīšanas kursā korporatīvā formātā uzzināju daudz jauna par ātru lasīšanu un lasīšanas iemaņām. Īpaši vērīga informācija bija par redzes lauka paplašināšanu lasīšanas laikā. Ātrā lasīšanā pie Irinas Lando iemācījos ar perifēro redzi uztvert plašu teksta bloku, un sāku daudz labāk uztvert izlasīto. Mani stipri iespaidoja vingrinājumi ar trīs grāmatām, kad vienlaicīgi bija jālasa trīs grāmatas. Kad Irina deva instrukcijas, es domāju, ka tas ir joks. Iemācījos lasīt otrādi apgrieztas lapas. Šīs iemaņas noteikti noderēs man pārrunās, kad pretējās puses teksti ir nolikti uz galda, apgriezti otrādi pret mani.
Georgijs

Galvenais, kas mani sasprindzināja pirmajā dienā, mēs domājam, ka mēs lasām un saprotam izlasīto, kad lasām lēni vai ierastā tempā. Pirmajā dienā man bija stipra neticība – es nesapratu, kā var iemācīties ātri lasīt, turklāt, labi saprast izlasīto. Ātra lasīšana pie Irinas Lando – tie ir tikai vingrinājumi. Patika, ka mēs netērējām laiku teorijai. Visa ātras lasīšanas teorija bija tekstos, ko izdalīja Irina Lando. Ātra lasīšana – tas, pirmkārt, ir treniņš. Pastāvīgs treniņš, kas ilgst piecas dienas pa trīs stundām.
Aleksandrs

Ātra lasīšana pie Irinas Lando iespaidoja. Ļoti svarīga bija informācija par slīdēšanu pa tekstu,lai iepazītos ar materiālu vai atkārtotu apgūto. Es uzzināju, ka acu kustībām pa tekstu ir jābūt pareizām. Mēs katru dienu noslīpējām pareizas acu kustības pa tekstiem un grāmatām lasīšanas laikā. Ļoti patika vingrinājumi ātrā lasīšanā, kad vārdi paši leca ārā. Uzreiz jūties kā ģēnijs. Ātrā lasīšanā pirmo reizi pārliecinājos, ka saprašana nāk ar ātru, nevis lēnu lasīšanu, kā mēs esam pieraduši. Uzzināju un pārliecinājos praksē, ka dažādus tekstus mēs lasām ar dažādu ātrumu. Ļoti gribu vēlreiz atkārtot ātras lasīšanas kursu pie Irina Lando.
Varvara

Pēc ātras lasīšanas kursa pie Irinas Lando, ko es apguvu korporatīvajā universitātē, pieauga teksta informācijas saprašanas ātrums. Es izslēdzu pārlasīšanu lasīšanas laikā, informāciju sāku saprast no pirmās reizes. Man īpaši patika noslīpēt kustības starp diviem punktiem un meklēt līdzīgus vārdus un sinonīmus. Domāju, ka dažus vadītājus kursā ir jābrīdina, ka, tikai pildot visas vingrinājumu izpildes prasības, viņi varēs sasniegt rezultātu.
Inženieris-celtnieks

Jaunumi

 

logo 2 3 1

 

 

Licencēts mācību centrs LANDO

LR IZM Lic. Nr. 3360800220

Kontakti

 

   Rīga, A. Čaka iela 83/85
 
  +37167273009, +37129433553
 

Copyright © LANDO 2018, All Rights Reserved.

Яндекс.Метрика