Licencēts mācību centrs LANDO. LR IZM Lic. Nr. 3360800220

Adrese: Rīga, A. Čaka iela 83/85 Tāl.: +371 67273009, +371 29433553

 

3. - 8.augusts 15:00-18:00 - krievu plūsma.

Kursa cena ir 200 eiro.

Nodarbības - 6 dienas pa 3 stundam. Programmas ātrlasīšanas (ātrās lasīšanas) pamatā:
•    ātrlasīšana (ātrā lasīšana), ātra informācijas uztvere;
•    lielu informācijas apjomu iegaumēšanas metodes,
•    iemaņas, kas nepieciešamas mācībām.

Visupirms tā ir prasme koncentrēties, ātri un precīzi izpildīt uzdevumus. Šī programma ir mūsu “Burvestību un brīnumdarīšanas skolas” analogs, bet visi mācību priekšmeti ir adaptēti lielākiem bērniem, ņemot vērā vecuma un viņu interešu specifiku.

Spēju mācīties, intelektuālā un radošā potenciāla attīstīšanas (ātrās lasīšana) iemaņas. Lingvistisko spēju, ātrlasīšanas tehnikas attīstīšana (ātrā lasīšana) , atmiņas, eidētiskās un tēlainās uztveres, intelektuālās modelēšanas attīstība, darbs ar jēdzieniskām struktūrām.

Paškontroles, pašmotivācijas un individuālā darba ar psihiskiem stāvokļiem iemaņas. Intereses modināšana par mācībām, par enciklopēdiskām zināšanām, par lasīšanu un harmonisku darbu ar informācijas plūsmām.

Individuālo radošo spēju attīstības tehnikas - ātrlasīšana (ātrā lasīšana):

o    prasme skaisti un pareizi izteikt savas domas;
o    prasme rakstīt dzeju;
o    daiļrunības stundas;
o    brīnumlelles darināšana.

Sevišķi lielu uzmanību programma velta skaistas un pareizas valodas attīstīšanai, saskarsmes prasmei un prasmei izklāstīt savas domas skaisti.

Programmas gaitā mēs rīkojam gan visai grupai kopīgas nodarbības, gan atsevišķas stundas jaunajiem cilvēkiem un meitenēm.

Visai grupai kopīgās nodarbības:

Ātrlasīšana (ātrā lasīšana)
o    momentāna uztvere;
o    vingrinājumi uzmanības koncentrācijas attīstībai;
o    prasme skaisti un pareizi izteikt savas domas.

Jauniem cilvēkiem:
o    daiļrunības stundas;
o    prasme pateikt komplimentu;
o    prasme rakstīt dzeju;
o    prasme rakstīt apsveikumus un zīmītes.

 

Meitenēm:
o    koloristikas stundas – prasme izvēlēties vajadzīgo krāsu;
o    makijāžas pamati – kāda krāsa jums piestāv;
o    dabiska makijāža – kā izmantot dekoratīvo kosmētiku, lai nebaidīto apkārtējos;
o    kā koriģēt seju.

 

Pratistiski noformētas uzņemšanas ceremonijas, katra bērna apsveikšana ar kārtējo interesantu rezultātu, skolas beigšanas ceremonija, diplomu aizstāvēšana un diplomu saņemšana!

  skorochtenie podrostkiĀtrlasīšana pusaudžiem 1. kurss – 13-15 gadu vecumā Rīgā Ātrlasīšana pusaudžiem 1. kurss – 13-15 gadu vecumā RīgaĀtrlasīšana pusaudžiem 1. kurss – 13-15 gadu vecumāskorochtenie podrostki Lando v RigeĀtrlasīšana pusaudžiem 1. kurss – 13-15 gadu vecumāskorochtenie podr Lando v RigeĀtrlasīšana pusaudžiem 1. kurss – 13-15 g.Lando ric 1 landolv Ātrlasīšana pusaudžiem 1. kurss – 13-15 gadu vecumā Rīgā Lando centrā

Mūsdienās, lai kļūtu par īstu bruņinieku, nebūt nav obligāti atgriezties pagātnē, ietērpties mirdzošās bruņās un veikt varoņdarbus. Pietiek, ja esi drosmīgs, centīgs, godīgs, atjautīgs, kā arī esi gatavs mērīties spēkiem ar tādiem pašiem bruņiniekiem. Un tas nebūt nav maz.

 

Mūsdienu bruņiniekiem zobena, dunča un šķēpa vietā ir erudīcija, atjautība un attīstīts prāts (ir ko apskaust). Bruņinieki mācās justies pārliecinātiem par sevi, atbildēt ātri un skaidri, tā, lai pat skatītājam, kas neko nenojauš, viss kļūtu skaidrs.

Meitenēm ir svarīgi iemācīties justies pārliecinātām par sevi, uzvesties dabiski un brīvi. Prasmei uzsvērt dabas doto skaistumu un nomaskēt trūkumus savā ārienē nav nekā kopīga ar “indiāņa kaujas krāsojumu”. Jebkurā gadījumā, agri vai vēlu katrai meitenei radīsies interese par makijāžu. Tad labāk jau iemācīt likt lietā šīs zināšanas uzreiz un pareizi, nekā vēlāk mācīt par jaunu.

 

Un galvenais, bērni mācās uzvesties kā īstiem bruņiniekiem klājas: cieņpilna attieksme pret cita domām, objektīvs intelektuālo un radošo īpašību vērtējums, godīga savu kļūdu un trūkumu atzīšana.

 

Droši vien bruņinieku vidū nekad nemēdz būt absolūtu uzvarētāju un absolūtu zaudētāju. Vārdu sakot, rezultāti allaž ir augsti, bet bruņinieki un dāmas ir sava vārda cienīgi. Ja meklēsit viņus, tad tagad zināsit, kur griezties.

 

Kursa cena ir 200 eiro.

Jaunumi

 

logo 2 3 1

 

 

Licencēts mācību centrs LANDO

LR IZM Lic. Nr. 3360800220

Kontakti

 

   Rīga, A. Čaka iela 83/85
 
  +37167273009, +37129433553
 

Copyright © LANDO 2018, All Rights Reserved.

Яндекс.Метрика