Licencēts mācību centrs LANDO. LR IZM Lic. Nr. 3360800220

Adrese: Rīga, A. Čaka iela 83/85 Tāl.: +371 67273009, +371 29433553

5 dienas x 3 stundas.

Maksa par kursu - 130 eiro
Efektīvas mācīšanās metodika. Vēl tikai īss laika sprīdis, un sāksies karstais eksāmenu laiks. Ja, to pieminot, jūsu sirds pamirst, tad šī programma ir tieši priekš Jums! “Es lieku eksāmenus!” – tā ir jauna programma, kuru izstrādājusi LANDO Ātrās iegaumēšanas skola speciāli tiem, kuri liek iestāju vai gala pārbaudījumus.
Programmas autorei Irīnai Lando pašai ir divi maģistra grādi, pērn viņa pabeidza doktorantūru Latvijas universitātē, viņa strādā par pasniedzēju universitātē.
Efektīva mācīšana ir tāda mācīšana, kas dod rezultātu.
Mācību programma “Es lieku eksāmenus!” – tā ir visefektīvāko mācīšanas metožu sintēze, kuras piemeklētas speciāli vecāko klašu audzēkņiem un studentiem.
Labi nolikt eksāmenu ir vieglāk un vienkāršāk, nekā nolikt to slikti! Tikai jāzina, kā to izdarīt.
Programma paredzēta 5 dienām, pa 3 stundām.

Programmā:
Paņēmieni efektīvam darbam ar informāciju:
•    ātras iegaumēšanas metodes;
•    tekstu un formulu iegaumēšana;
•    informācijas strukturēšanas sistēmas;
•    konspektu rakstīšanas tehnikas;
•    pašprezentēšanās tehnikas;
•    referātu ātras uzrakstīšanas metodikas;
•    atmiņas kartes darba princips.
Es bieži vien uzdodu nākamajam abiturientam jautājumu: “Kā tu domā, kur ir vieglāk un interesantāk mācīties – skolā vai “pēc skolas”?” Atbildes mēdz būt dažādas, viss atkarīgs no tā, cik veiksmīgs bijis mācību process skolā. Vai paticis skolotājs, kā skolnieks ir ticis galā ar mācību priekšmetu. Taču biežāk es saņemu atbildes: “Augstskolā”. Un tas ir lieliski, tas ir viens no faktoriem, kas pamudināja radīt šo programmu. Daudzi nākamie studenti ir noguruši no skolas, taču viņos vēl spēcīga ir vēlme mācīties, viņi vēl nav zaudējuši “mācību garšu” un interesi par mācībām augstskolā.
Augstskola viņiem ir kaut kas jauns un interesants. Bet interese – tas ir viens no galvenajiem momentiem mācību procesā. Ja šajā brīdī nākamajam studentam parādītu, ka mācīties ir viegli un interesanti (daudz vieglāk un interesantāk, nekā skolā), neatkarīgi no informācijas lavīnas, kas palielinājusies trīskārt, tad... rezultāti var būt visspožākie. Cilvēkam iepatiksies mācīties!

Kāpēc ir svarīgi mācīties ar patiku?
Ko mēs parasti darām ar patiku?
1) To, kas mums patīk.
2) To, kas mums padodas.
3) To, kas ir viegli un kas dod baudu.

Vai tad tā nav? Un jūs piekrītoši pamāsit ar galvu. Gluži vienkārši, tā ir iekārtota mūsu psihe.

  Riga atra iegaumesana Lando pusaudziemAtra iegaumesana pusaudziem LandoRigaLando Atra iegaumesana pusaudziemRigaAtra iegaumesana pusaudziem Lando RigaRigaLando Atra iegaumesana pusaudziAtra iegaumesana pusaudziem LandoRigaRiga atra iegaumesana Lando pusaudziLando exam rigalando riga exam

Tagad informācijas apmaiņa notiek ar gluži neticamu ātrumu. Vēl pirms 20 gadiem cilvēks varēja pabeigt augstskolu un mierīgi atdusēties uz lauriem, izmantojot iegūto informācijas bagāžu 10-15 gadus, bet tagad situācija ir kardināli mainījusies. Ir vesela rinda specialitāšu, kurās strādājot, uzturēt sevi kā kvalificētu speciālistu, ir iespējams vienīgi, katru pusgadu paaugstinot kvalifikāciju. Tad nu iznāk, ka šodienas jaunietim būs jāmācās visu savu mūžu. Un labāk taču darīt to viegli un ar patiku, vai ne? 

 

Bez tiesībām kļūdīties

No kā ir atkarīga notikumu turpmākā attīstība skolas abiturienta dzīvē? Nu, protams, no specialitātes izvēles: kādu specialitāti viņš apgūs. Un vēl daudz kas ir atkarīgs no augstskolas, kurā iestāsies nākamais students. Un pēdīgi, galveno un izšķirošo lomu spēlē abiturienta zināšanas, prasme uzkrāt un izmantot šīs zināšanas vajadzīgajā brīdī. Kļūme vai kļūdīšanās jebkurā no augšminētajiem posmiem var sabojāt jaunieša vai jaunietes karjeru.

 

No kā ir atkarīgi panākumi eksāmenos?

 

Protams, no abiturienta zināšanām, taču tas vēl negarantē simtprocentīgu veiksmi eksāmenā. Ko tad, ja skolēns gan lieliski zina vielu, taču mulst eksaminētāja priekšā? Un ko darīt, ja es visu zinu, bet, lūk, tieši šo biļeti neatceros?

Tā arī notiek, ka veiksme eksāmenā – tā ir zināšanu, savaldības un prasmes prezentēt sevi un savas zināšanas kopsakarība.

Cik laika vajadzīgs, lai sagatavotos nopietnam eksāmenam? Apguvuši efektīvas konspektu rakstīšanas iemaņas un principu darbam ar atmiņas kartēm, jūs varēsit ievērojami saīsināt laiku, kas nepieciešams, lai sagatavotos eksāmenam. Bez tam, tas kvalitatīvi izmainīs jūsu attiecības ar jau apgūto informāciju, ar to būs viegli operēt.

 

Jaunumi

 

logo 2 3 1

 

 

Licencēts mācību centrs LANDO

LR IZM Lic. Nr. 3360800220

Kontakti

 

   Rīga, A. Čaka iela 83/85
 
  +37167273009, +37129433553
 

Copyright © LANDO 2018, All Rights Reserved.

Яндекс.Метрика