Licencēts mācību centrs LANDO. LR IZM Lic. Nr. 3360800220

Adrese: Rīga, A. Čaka iela 83/85 Tāl.: +371 67273009, +371 29433553

Šajā politikā mēs izmantojam terminu "cookies" (turpmāk - sīkdatnes) lai apzīmētu sīkdatņu un citas līdzīgas tehnoloģijas, kuras aptver ES direktīva par konfidencialitāti, izmantojot elektronu sakarus.

Kas ir sīkdatnes?

Sīkdatnes ir teksta faili, kas satur nelielu informācijas daudzumu, kuru ielādē datorā, mobilajā telefonā vai jebkurā citā lietotāja iekārtā, apmeklējot mājaslapu. Sīkdatnes ļauj mājaslapai “iegaumēt” jūsu darbības vai priekšrocības ilgākā laika periodā.

Lielākā daļa interneta brauzeru atbalsta sīkdatnes, tomēr lietotāji var iestatīt savus brauzerus uz noteiktu tipu vai konkrētu sīkdatņu noraidīšanu. Turklāt, lietotāji var dzēst sīkdatnes jebkurā laikā.

Kāpēc vajadzīgas sīkdatnes?

Sīkdatnes mums sniedz informāciju par mijiedarbību ar mūsu saturu un palīdz mums padarīt mūsu mājaslapu (mājaslapas) apmeklējumu jums ērtāku. Piemēram, dažas sīkdatnes iegaumē jūsu valodu vai priekšrocības, pateicoties tam, jums nevajag atkārtoti izdarīt šo izvēli, apmeklējot vienu no mūsu mājaslapām. Sīkdatnes var arī izmantot ātruma palielināšanai un lietotāju darba ar mūsu mājaslapām efektivitātes paaugstināšanai. Mēs izmantojam sīkdatnes arī anmonīmu konsolidētu statistikas datu vākšanai, kas ļauj mums saprast, kā lietotāji izmanto mūsu mājaslapas, un palīdz mums uzlabot mūsu mājaslapu struktūru un saturu. Līdztekus, sīkdatnes ļauj mums sniegt jums konkrētu saturu, piemēram, videofailus, mūsu mājaslapās. Mēs varam izmantot informāciju par jūsu darbošanos mūsu mājaslapās, lai sniegtu jums mūsu mērķa reklāmas materiālus trešo pušu mājaslapās mūsu preču un pakalpojumu “atkārtota mārketinga” ietvaros.

Kādus sīkdatņu tipus mēs izmantojam?

Pirmās puses un trešo pušu sīkdatnes

Mūsu mājaslapā  mēs izmantojam gan pirmās puses, gan trešo pušu sīkdatnes.

Pirmās puses sīkdatnes nāk no domēna lando.lv un parasti izmanto valodas un  priekšrokas atrašanās vietas noteikšanai vai galvenās mājaslapas funkcionalitātes nodrošināšanai.

Trešo pušu sīkdatnes pieder citām pusēm, konkrēti, biznesa partneriem vai pakalpojumu piegādātājiem, un vada tos. No šīm sīkdatnēm var tikt prasīta noteiktu formu izdošana, vai viņi ļauj izvietot reklāmu ārpus mūsu mājaslapas.

Seansa sīkdatnes

Sīkdatnes, kas attiecas uz seansu, – tās ir laika sīkdatnes, kurus izmanto mājaslapas jūsu apmeklējumam, un pēc tam pazūd, kad jūs aizverat brauzeri.

Pastāvīgās sīkdatnes

Pastāvīgās sīkdatnes izmanto jūsu priekšrocību mājaslapā iegaumēšanai un tie paliek jūsu datorā vai mobilajā iekārtā arī pēc tam, kad jūs aizverat savu brauzeri vai pārlādējāt datoru. Mēs izmantojam šīs sīkdatnes lietotāju darbošanās analīzei ar mērķi noteikt mājaslapu apmeklēšanas algoritmu, kas ļaus mums uzlabot mūsu mājaslapu funkcionalitāti jums un citiem lietotājiem, kas apmeklē mūsu mājaslapas. Šīs sīkdatnes arī dod mums iespēju sniegt jums mērķa reklāmu un izvērtēt mūsu mājaslapu un reklāmas tajās funkcionalitātes efektivitāti.

Kā izmanto sīkdatnes reklāmas nolūkos?

Sīkdatnes un reklāmas tehnoloģijas, tādas kā anonīma reklāmas tīkla “web-bākas”, “pikseļi” un “tagi”, ļauj mums efektīvāk sniegt jums mērķa reklāmu. Viņi arī palīdz mums savākt reklāmas devējiem summāros auditu datus, pētījumu materiālus un atskaites par rādītāju efektivitāti. “Pikseļi” dos mums iespēju saprast un uzlabot reklāmas sludinājumu pasniegšanu jums un zināt, kad jums tika parādīti noteikti reklāmas sludinājumi. Tā kā jūsu brauzeris var pieprasīt reklāmu un “web-bākas” - tieši no reklāmas tīklu serveriem, šie tīkli var redzēt, rediģēt vai uzstādīt savas sīkdatnes, tādējādi itkā jūs pieprasījāt lapu no viņu mājaslapas.

Lai gan mēs izmantojam sīkdatnes jūsu brauzeru rīcības ainas veidošanai trešo pušu mājaslapās, mēs tomēr izmantojam trešo pušu konsolidētos datus, lai parādītu jums pret jums esošo attieksmi un jūs interesējošo reklāmu. Mēs nesniedzam reklāmas devējiem jebkuru mūsu savākto personīga rakstura informāciju. Jūs varat atteikties no reklāmas, nenorādot avotu vai ar trešās puses norādījumu, mainot jūsu sīkdatņu iestatījumus. Šis atteikums nedzēsīs reklāmas lapas, kuras jūs apmeklējāt, tomēr šī atteikuma rezultātā reklāmas sludinājumi, kurus jūs redzēsiet, netiks piesaistīti jūsu interesēm. Tas nozīmē, ka reklāmas sludinājumi, kurus jūs redzēsiet, netiks piesaistīti jūsu interesēm ar šo konkrēto sīkdatņu palīdzību.

Kā izmanto trešo pušu sīkdatnes?

Dažām mūsu mājaslapu funkcijām mēs izmantojam trešo pušu piegādātājus, piemēram, kad jūs apmeklējat lapu, kas satur ievietotos videofailus vai atsauces uz YouTube. Šie videofaili (kā arī jebkurš cits trešo pušu piegādātāju saturs) var saturēt trešo pušu sīkdatnes, un šo trešo pušu pakalpojumu un materiālu piegādātāju informācijas saņemšanai attiecībā uz privātās informācijas konfidencialitātes aizsardzības politiku mēs rekomendējam vērsties pie viņu mājaslapām, kas, tai skaitā, satur ziņas par sīkdatņu izmantošanu no viņu puses.

Kā attteikties no izmantošanas un dzēst sīkdatnes?

Jūs varat, ja ir vēlēšanās, atteikties no visu vai konkrēta tipa sīkdatņu izmantošanas vai bloķēt все, izveidotus rezultātā vienas no mūsu mājaslapām jūsu apmeklēšanas, nosakot savas priekšrocības attiecībā pret sīkdatnēm mūsu mājaslapā (vai mājaslapās). Jūs varat arī mainīt savas priekšrocības mūsu mājaslapās  un/vai jebkuru piegādātāju mājaslapās, mainot sava brauzera iestatījumus. Jāatzīmē, ka lielākā daļa brauzeru automātiski atļauj sīkdatnes, un tāpēc, ja jūs nevēlaties izmantot tos, tad jums var nākties veikt dzēšanas vai sīkdatņu bloķēšanas darbību. Atsakoties no sīkdatņu izmantošanas, jūs joprojām varat apmeklēt mūsu mājaslapas, tomēr dažas funkcijas, iespējams, nedarbosies pienācīgā veidā. Izmantojot mūsu mājaslapu bez dzēšanas vai atteikšanās no dažu vai visu sīkdatņu izmantošanas, jūs piekrītat, ka mēs varam izvietot sīkdatnes, kurus jūs neizdzēsāt.

Jaunumi

 

logo 2 3 1

 

 

Licencēts mācību centrs LANDO

LR IZM Lic. Nr. 3360800220

Kontakti

 

   Rīga, A. Čaka iela 83/85
 
  +37167273009, +37129433553
 

Copyright © LANDO 2018, All Rights Reserved.

Яндекс.Метрика