Licencēts mācību centrs LANDO. LR IZM Lic. Nr. 3360800220

Adrese: Rīga, A. Čaka iela 83/85 Tāl.: +371 67273009, +371 29433553

programi1

22
Mar 2019

Runas māksla pieaugušiem – 1. kurss "Mutiska improvizācija"

 Oratora māksla pieaugušajiem - 1.līmenis "Mutiskā imprivizācija"

Oratoru kurss Rīgā. Bail uzstāties auditorijas priekšā? Tikai četri vakari, un jūs to darīsiet pārliecinoši. Kā runāt vienalga ar ko, vienalga par ko. Kā iemīlēt sevī iemīļotajā? Kā runāt (un vēl ašāk – kā pareizi klusēt), lai visi gribētu ar jums kontaktēties? Kā atrast kopēju valodu ar apkārtējiem?

Ko mēs esam gatavi klausīties? Kuru padomus uzklausām? To, kuri ir mums līdzīgi. Kursā jūs iemācīsieties kļūt par savējo svešiem cilvēkiem. Runāt tādējādi, lai citi gribētu jūs klausīties. Varēsiet izraisīt resursa stāvokli un strādāt šajā stāvoklī. Iemācīsieties pārliecināt un teikt “nē”. Uzzināsiet par slepeniem paņēmieniem un varēsiet tos apgūt. Novērsīsiet septiņas galvenās kļūdas, kuras pieļauj praktiski visi. Un jau pēc pirmās nodarbības, skatoties televizoru, uzdosiet jautājumu: ”Kāpēc šie cilvēki līdz šim laikam nav aizgājuši uz oratoru kursu?”

Kursa formāts: 4 dienas x 3 stundas

Kursa cena: 200 Euro (+ PVN), 170 Euro (+ PVN) - maksājot vismaz divas nedēļas pirms kursu sākuma

www.orator-lando.lv

lando knopka lando knopka 2

 

 

Lasīt tālāk...
22
Mar 2019

Ātrlasīšana 1 - “Lasīšanas ātrums vienāds ar domāšanas ātrumu”

ātrlasīšana 1 - “lasīšanas ātrums vienāds ar domāšanas ātrumu”

Lasīšanas ātrums vienāds ar domāšanas ātrumu. Ātra lasīšana Rīgā pieaugušiem 6 dienās. Nav analogu. Jūs gribētu palielināt smadzeņu caurlaides spēju? Daudzi iet uz šo kursu ne tikai lasīšanas dēļ, bet arī lai palielinātu produktivitāti un efektivitāti darbā. Mēs nevaram ielikt jaunas smadzenes, toties varam uztrenēt savas esošās. Treniņā izmanto otrās elpas efektu. Trenere – zinātņu doktore Irina Lando. Ātrā lasīšanā uzlabojas saprašanas ātrums, jo cilvēks nevar lasīt ātrāk kā viņš saprot.

Pie informācijas ātras pasniegšanas paaugstinās uzmanība. Jo augstāka uzmanība, jo labāka saprašana. Jo labāka saprašana, jo vienkāršāka iegaumēšana. Visi šie procesi ir saistīti savā starpā.

Kursa formāts: 6 dienas x 3 stundas

Kursa cena: 410 EUR (+ PVN), 355 Euro (+ PVN) - maksājot vismaz divas nedēļas pirms kursu sākuma

lando knopka lando knopka 2
Lasīt tālāk...
21
Feb 2019

Oratoru klubs

Oratoru klubs

Oratoru kurss Rīgā atbalsta savus kursu beidzējus. Jūs regulāri varat praktizēt runas mākslas apgūšanas gaitā iegūtās iemaņas un paņēmienus. Runas mākslu var regulāri trenēt, apmeklējot mūsu oratoru klubu. Debates, strīdi, sava viedokļa aizstāvēšana, prasme pārtvert iniciatīvu, dabūt savā pusē, izvairīties no vārdu kaujas. Jūs iemācīsieties izmantot mutisko aikido. Varēsiet pārliecinoši teikt “nē”. Pastāvīga prakse novērš publiskas uzstāšanās bailes. Vienkārši palaidiet procesu, un smadzenēm tā kļūs par rutīnu. Tas ir, par ierastu darbību.

Formāts: tikšanās 1 reizi mēnesī pa 2 stundām (kā parasti, iekļauta tēja, kafija, cepumi)

Viena apmeklējuma cena: 25 eiro + PVN

Abonementa cena 5 nodarbībām: 100 eiro + PVN

www.orator-lando.lv

lando knopka lando knopka 2
Lasīt tālāk...

Jaunumi

 

logo 2 3 1

 

 

Licencēts mācību centrs LANDO

LR IZM Lic. Nr. 3360800220

Kontakti

 

   Rīga, A. Čaka iela 83/85
 
  +37167273009, +37129433553
 

Copyright © LANDO 2018, All Rights Reserved.

Яндекс.Метрика