Licencēts mācību centrs LANDO. LR IZM Lic. Nr. 3360800220

Adrese: Rīga, A. Čaka iela 83/85 Tāl.: +371 67273009, +371 29433553

15
Sep 2017

Vispārizglītojošā skola: būt vai nebūt?

Vispārizglītojošā skola: būt vai nebūt?
Sabiedrībā visbiežāk apspriež izglītības līmeņa problēmu Latvijā un to, kas gaida mūsu bērnus nākotnē. Disciplīna krīt, lasītprasme arī, bērni netiek galā ar pašiem elementārākajiem uzdevumiem, un vecāki pēc darba ir spiesti kopā ar saviem bērniem gatavot stundas un no jauna analizēt stundā mācīto mācību materiālu.
Zinātņu doktore, skolas Lando īpašniece Irina Lando dalījās ar saviem novērojumiem un domām izglītības sakarā pie mums un ārzemēs, ka arī pastāstīja par tēmām, kas jūnijā tika apspriestas ANO starptautiskā konferencē “Fokusā – izglītība”.

Vai skola ir vajadzīga un kam?

Lasīt tālāk...
30
Aug 2017

Lasīt cilvēku kā grāmatu. Izglītojam Mācību centrā Lando

Lasīt cilvēku kā grāmatu. Izglītojam Mācību centrā LandoKatram cilvēkam ir ģenētiska nosliece uz noteiktā darbībām un uzvedības maniere. Vai cilvēks uzvedīsies kā plēsoņa vai kā upuris, ir rakstīts viņa sejā. Šī uzvedības īpatnība izpaudīsies tikai stresa situācijā. Būtu noderīgi to izlasīt uzreiz.
Turklāt vide stipri ietekmē raksturu. To arī var izlasīt sejā – katra bieži pārdzīvota emocija atstāj savu nospiedumu. Ne velti saka, ka cilvēkam vecumā ir tāda seja, kādu viņš ir pelnījis.

Lasīt tālāk...
11
Mai 2017

Kā atrast otru pusīti: lasām pēc sejas Mācību centrā LANDO®.

 

Kā atrast otru pusīti: lasām pēc sejas Mācību centrā LANDO®Atceraties anekdoti par ezīti, kurš sajauca draudzeni ar kaktusu? Laikam katrs dotu priekšroku izvairīšanās no kļūdām un vilšanās otrās pusītes meklējumos. Pirmajā tikšanās reizē un sākotnējā attiecību posmā katrs no mums mēģina radīt iespaidu un izskatīties pēc iespējas labāk. Problēmas rodas vēlāk, kad vairs negribas pielikt tik daudz pūļu, lai apburtu otru pusīti.

Iztēlojieties, ka jūs varētu pirmajās iepazīšanās trīs-piecās minūtēs noteikt cilvēka rakstura īpatnības un iespējamās viņa uzvedības līnijas mierīgā un stresa situācijās.

Liekas neticami, bet tāds instruments eksistē. Kurss “Ātra lasīšana pēc sejas. Ninso”™ vai, kā to sauc mūsu studenti, “Naudas ausis”™ ļauj nolasīt cilvēku kā atvērtu grāmatu.

Lasīt tālāk...

Jaunumi

Pievienojieties tagad Facebook

 

 

 

logo 2 3 1

 

 

Licencēts mācību centrs LANDO

LR IZM Lic. Nr. 3360800220

Kontakti

 

   Rīga, A. Čaka iela 83/85
 
  +37167273009, +37129433553
 
Pierakstīties jaunumiem