Licencēts mācību centrs LANDO. LR IZM Lic. Nr. 3360800220

Adrese: Rīga, A. Čaka iela 83/85 Tāl.: +371 67273009, +371 29433553

23
Jan 2020

Irinas Lando atsauksmes un rezultāti. Ninso un fenotipoloģija. Lasām pēc sejas Mācību centrā Lando

Irinas Lando atsauksmes un rezultāti. Ninso un fenotipoloģija. Lasām pēc sejas Mācību centrā LandoIrinas Lando atsauksmes un rezultāti. Ninso un fenotipoloģija. Ātra lasīšana pēc sejas. Kas ir “Naudas ausis”™? Iepazīstieties ar biznesa sievietes Jūlijas Dorogovičas atsauksmi.

– Vai jūs skatījāties seriālu “Melu teorija” (“Piemāni mani”)?
Pēc seriāla sižeta doktors Kels Laitmans un viņa kolēģi palīdzēja izmeklēšanā, noskaidroja patiesību ar psiholoģijas paņēmienu, interpretējot cilvēka sejas mīmiku un ķermeņa valodu. Ak, es kādreiz ļoti bieži "sēdēju", skatoties šo seriālu, un biju iemīlējusies Timā Rotā, kurš spēlēja galveno lomu. Sapņoju, ka arī es tādējādi varēšu – redzot cilvēku pirmo reizi, visu par viņu saprast.
Tas taču ir tāds spēks – redzēt…
Bet jūs zinājāt, ka pie mums Rīgā, arī ir cilvēks, kurš lasa pēc sejas?

Lasīt tālāk...
06
Dec 2019

Strukturēta domāšana Rīgā – ašāk nekā izgudrojumu uzdevumu risināšanas teorija. Atsauksmes

Strukturēta domāšana Rīgā – ašāk nekā izgudrojumu uzdevumu risināšanas teorija. AtsauksmesNegaidīti priekš sevis, beidzot prestižu augstskolu Vācijā, sapratu ka, izrādās, es vienkārši nepratu mācīties. Intuitīvi izmantoju dažus paņēmienus, kurus mēs apguvām kursā, bet ne tik efektīvi. Šeit visu salika pa plauktiņiem, un es skaidri atdalu galveno no otršķirīgā. Tas ļauj nešķiest spēkus ne tik svarīgām lietām. Pirmajā dienā es sāku izglītoties ar zināmu skepses devu, jo testi man likās vienkārši. Bet jau pēc pirmās nodarbību stundas es sapratu, ka biju par sevi pārāk labās domās. Programma izveidota tik skaidri, ka katrā vingrinājumā jāizmanto to, ko mēs apguvām iepriekšējā. Tas reāli ir ašs kurss. Visiem iesaku.

Jevgeņijs, uzņēmējs

Lasīt tālāk...
07
Maijs 2018

Ninso un fenotipoloģija Latvijā Mācību centrā Lando. Naudas ausis. Atsauksmes

Ninso un fenotipoloģija Latvijā Mācību centrā Lando. Naudas ausis. AtsauksmesNinso un fenotipoloģija Latvijā Mācību centrā Lando. Naudas ausis. Atsauksmes par kursu “Ātra lasīšana pēc sejas”. Trenere PhD Irina Lando. Uz kursu pie Irinas Lando atnācu pēc kolēģu rekomendācijas, kuri agrāk pie viņas apmeklēja tādas nodarbības. Patika kafija, cepumi, kopējā atmosfēra treniņa laikā. Man bija ļoti piemērots izglītošanas stils, diskusiju iespēja un reālas dzīves piemēri. Pazīstamu cilvēku seju piemēri, kuru uzvedība ir visu acu priekšā (nav nepieciešamības aplūkot nepazīstamu cilvēku sejas un mēģināt iegaumēt konkrētas rakstura iezīmes). Man tas ir ļoti svarīgi, tāpēc ka bija viegli visu iegaumēt. Piedāvāju nepazīstamu cilvēku sejas nomainīt ar tām, kuras visi zina, jo pēc viņu sejām vieglāk saprast rakstura iezīmes. Prezentācijas materiāla kvalitāte: gribētu konkrētai fotogrāfijai pierakstīt tekstu, par kādu īpašību ir runa. Paldies par grāmatām, kuras izdalīja – teicams materiāls.

Broņislavs S.

Lasīt tālāk...

Jaunumi

 

logo 2 3 1

 

 

Licencēts mācību centrs LANDO

LR IZM Lic. Nr. 3360800220

Kontakti

 

   Rīga, A. Čaka iela 83/85
 
  +37167273009, +37129433553
 

Copyright © LANDO 2018, All Rights Reserved.

Яндекс.Метрика