Licencēts mācību centrs LANDO. LR IZM Lic. Nr. 3360800220

Adrese: Rīga, A. Čaka iela 83/85 Tāl.: +371 67273009, +371 29433553

Brīvdienas – dvēselei, darbs – prātam
Bieži jautā: vai ātrās iegaumēšanas ksola LANDO ir domāta bērniem vai pieaugušajiem. Ir kurss ir pieaugušajiem un bērniem, un tās ir pilnīgi dažādas metodes. Pats interesantākais ir tas,ka mācīties var arī vasarā gan pieaugušie, gan bērni. Stāsta Irina Lando – skolas dibinātāja.


 

Brīvdienas – dvēselei, darbs – prātam. Ātrlasīšana LANDO Skolā

Brīvdienas – dvēselei, darbs – prātam

Bieži jautā: vai ātrās iegaumēšanas ksola LANDO ir domāta bērniem vai pieaugušajiem. Ir kurss ir pieaugušajiem un bērniem, un tās ir pilnīgi dažādas metodes. Pats interesantākais ir tas,ka mācīties var arī vasarā gan pieaugušie, gan bērni. Stāsta Irina Lando – skolas dibinātāja.

Bērnu programmas

Sākumā Lando skola bija orientēta tikai darbam ar pieaugušajiem, bet vēlak izrādījās, ka mūsu klienitiem ir bērni, kuri saskaras ar zināmām grūtībām skolā. Arī man pašai auga dēls un uzdeva daudz dažādu jautājumu. Es brīnījos, it kā skolā to vajadzētu skaidrot, lai gan saprotams, ka arī bērni ir dažādi un skolas dažādas, bet kaut kā gadījās, ka skolā nemāca to, kā jāmācās. Bet parsības, kuras tiek izvirzītas bērniem, pieprasa zināmas iemaņas šajā jomā. Tā arī sanāk, ka tēmas bērnu nodarbībām pasaka priekšā paši bērni.
Mums ir intensīvas programmas un un pietiekoši īsas – vidēji uz nedēļu.

Visu vasaru būs nodarbības krievu valodā, matemātikā, nodarbības kopā ar psihologu par spēju sazināties, sarunāt. Būs atsevišķi kursi ātrlasīšanā (ātrā lasīšana) un iegaumēšanā. Ir vērts īpaši atzīmēt, ka tās ir dažādas metodes, tā kā mācību procesa laikā ir nodarbinātas dažādas smadzeņu puslodes. Katrs kurss ir sadalīts vairākos etapos.

Tā, ja jūs gribas, ir mūsu gudrība. Katram kursam ir sākums un ir beigas. Tas nozīmē, ja kāds cilvēks iziet kādu kursu kaut vai piecus gadus stpakaļ, un atgriežas skolā, lai pamācītos vēl, tad mēs vienmēr zinām, kādas tēmas viņš jau ir izgājis un ko viņam piedāvāt tagat. Nokļūt kādā no programmām, neizejot cauri iepriekšējo, nav i
espējams, jo cilvēkam nav pietiekoši zināšanu.

Bērni var mācīties kaut vai visu vasaru. Parasti viņi divas nedēļas mācās, bet divas – atpūšas. Tā dara ļoti daudzi. Protams, ir mums arī savi rekordisti. Rekords – kuru ir uzstādījis viens bērns – apmācībā sešās programmās pēc kārtas! Mēs to neuzstājām, tā bija paša bērna vēlēšanās. Turklāt šī audzēkņa vecāki domāja pat pārcelt jau iepriekš ieplānotu braucienu.

Bija interesanta situācija, kad atnāca diezgan saniknots tētis: „Es gribu apkatīties, kāpēc jūs pēkšņi....” Paskatījās un teica gluži citā tonī: „No otras puses, ja mans bērns grib mācīties – es varu to braucienu atlikt”. Mēs viņu pārliecinājām, ka braucienu atlikt nevajaga. Atbrauksiet un varēsiet nācīties jebkuru kursu.

Programmas pieaugušajiem.

Mūsu pašas pazīstamākās programmas: „Ātrlasīšana” (ātrā lasīšana) un „Angļu valoda iesācējiem”, bet mums ir arī ne mazāk populārs un interesants kurss latviešu valodas apgūšanai un iegaumēšanas kursi. Bieži saka „atmiņas attīstība”, bet atmiņu attīstīt nevar, taču iegaumēšanas iemaņas – var.

Pieaugušajiem ir trīs apmācību pakāpes: pirmā – kopējā iegaumēšanas bāze plus svešvārdi, otra – ciparu informācijas, cilvēku un papildus svešvādu frāžu iegaumēšana svešvalodā. Trešais līmenis ir ļoti spēcīgs kurss „ Kā iegaumēt tekstu 100% vai Atmiņas karte” māca iegaumēt tekstu, bet tekstā ir arī nosaukumi, vārdi un cipari.

Pirmās un otrās pakāpes kurss parati notiek sestdienās. Trešā, īpaši smagā pakāpe, paredz iemaņas teksta apstrādei līdz automatizmam, tāpēc tas ilgst 8 dienas un 3 stundas dienā.

Kāpēc lietišķam cilvēkam ir jāiegaumē cipari, jo visi rēķini ir uzrakstīti uz papīra, bet telefoni – mobilajā telefonā? Bet mēdz būt situācijas, kad pierakstīt nav kur, bet v
ajaga steidzīgi piezvanīt. Mēdz gadīties, ka ceļojot pa svešām zemēm, ir jāiegaumē autobusu saraksts, vilcienu kustības grafiks, reisa numurs un izeja uz lidostu.

Spēju iegaumēt ciparus novērtēja biznesa cilvēki, kuru ienākumi ir atkarīgi no precīzas informācijas par potenciālajiem klientiem. Ieejat jūs ofisā, bet tur uz galda ir lapa ar datiem par firmām – tām firmām, kuras jums ļoti, lōti vajadzīgas. Tas ir vienkārši – ātri visu atcerēties. Nav jābūt par Džeimsu Bondu, pietiek iziet iegaumēšanas kursu.

Protams, iegaumēt tabulu ar 100 skaitļiem mācoties ir diezgan grūti. Taču vēlāk iegaumēt 3-4 ciparus jums nesagādās nekādas grūtības. Tas viss nedaudz līdzinās sporta zālei, kur mēs sākumā trenējamies ar svara palielinātājiem un hantelēm. Vēlāk, kad to visu noliekam malā, kļūst tik viegli!

Mēs tik daudz esam piereduši neko neatcerēties, ka apgalvojam, ka mēs neatceramies cilvēku sejas, neatcerammies vārdus. Brīnišķīģi! Tās visas ir tikai atrunas. Patiesībā mēs ļaujam sev to nedarīt.

Taču ja jūs esat darījumu cilvēks un vajadzīgajā vietā satiekat vajadzīgo cilvēku, un neatceraties, kā viņu sauc, bet viņš jūs sauc vārdā – piekritīsiet, tās ir krahs.
Uzrunāšanā vārdā liecina par cieņu pret cilvēku, turklāt tas ir arī labais tonis.
Lai atcerētos cilvēka seju, tad tur ir speciāla tehnika. Galvenais ir zināt – kam jāpievērš uzmanība. Tā, strp citu , agrāk mācīja milicijas skolā. Tas vienkārši ir instruments, kuru jūs mācaties izmantot.

Ātrā iegaumēšana, protams, tiek pielietota arī svšvalodu apguvei. Cik daudz ir bijis tā, ka pārrunas notiek ar tulka starpniecību, un vēlāk sadrbības līgums aizpeld pie viņa. Cik reižu lētāk ir pašam iemācīties svešvalodu?

Iegaumēšanas metodes ir dažādas, bet kad cilvēki cenšas macīties svešvalodu pēc grāmatām, tad kļūst neērti un ilgi. Tas notiek tāpēc, ka jums uzspiež svešas domas. Īstenībā, ja jūs pamācītos mūsu kursos, jūs saprastu, ka iegaumēšanai ir vajadzīgas ne dažas sekundes, bet sekundes simtdaļas. Tas nav sarežģīti. Pēc šī kursa apguves uz iepriekšminēto jautājumu atbilde var būt tikai viena: jums traucē tikai jūsu personīgais slinkums. Neslinkojiet, attīsties iegaumēšanas iemaņas, mācieties valodas un runājiet tajās brīvi un nepiespiesti!


ATNĀCIET! JUMS PATIKS!

Lando® – Ātrās iegaumēšanas skola
Izglītības un zinātnes ministrijas licence nr. 3360800220
Ātrlasīšana, ātra iegaumēšana, valodu mācīšana, zīmēšana, oratora māksla, psiholoģija
Rīga, A. Čaka iela 83/85 (atsevišķa savrupmāja pagalmā)
tālr. +371 67273009; mob. tālr. +371 29433553; fakss +371 67273010
RAKSTĪT VĒSTULI

WWW.LANDO.LV
www.skolaplus.lv – raksti vecākiem
www.poni.lv – materiāli nodarbībām ar bērniem
www.oratorika.lv – Oratora mākslas akadēmija. Oratora mākslas kursi Rīgā.

Strādājam no 1999. gada. Mēs piedalījāmies 10 Eiropas projektos. Tikai pēdējā projekta ietvaros mācībās piedalījās 2652 cilvēki no Latvijas Republikas 21 rajona.
Grāmatu sērija "Viena klase - vienā dienā"®
- Ir izdotas 16 grāmatas.
Attēlā – mūsu ofiss Rīgā.


Jaunumi

 

logo 2 3 1

 

 

Licencēts mācību centrs LANDO

LR IZM Lic. Nr. 3360800220

Kontakti

 

   Rīga, A. Čaka iela 83/85
 
  +37167273009, +37129433553
 

Copyright © LANDO 2018, All Rights Reserved.

Яндекс.Метрика