Licencēts mācību centrs LANDO. LR IZM Lic. Nr. 3360800220

Adrese: Rīga, A. Čaka iela 83/85 Tāl.: +371 67273009, +371 29433553

programi1

Angļu valoda pieaugušajiem

Angļu valodas kursi Rīgā. Angļu valoda attēlos. Vajadzīga angļu valoda? Apgūsim to kopā.
Jūs pārliecinoši runāsiet angļu valodā, tiks noņemta valodas barjera un varēsiet pareizi un raiti izskaidroties. Runāt angļu valodā – tā nav supermena superspēja. Katrs to var iemācīties. Mēs piedāvājam pārbaudītas metodikas, mācām darbības vārdus pēc attēliem, grupās radam patīkamu atmosfēru. Kursu vada profesionāli un draudzīgi pedagogi, kuri labi prot “ielikt galvās” mācību materiālu, un palīdzēt iegaumēt, lai atcerētos. Katram izglītojamam ir tiesības uz labu kafiju, arī tējas pauzes pārtraukumos.

Noskaidrojiet savas angļu valodas zināšanas: +371 67273009, +371 29433553

Kursa formāts: 2 reizes nedēļā 3 x 40 min

Viena kursa cena (9 nod.): 95 Euro (ar PVN)

Rītas, dienas un vakaras laikā nodarbības.

lando knopka lando knopka 2

 

 

Kā mācoties gūt gandarījumu? Vai iespējams iegaumēt ar smaidu uz lūpām?
Galvenā problēma ceļā uz valodas apgūšanu nav vis valodas kompetences iegūšanā (metodikas, mācību grāmatas, tik ļoti saslavētā valodas vide un mītiskas dotības uz valodām), bet gan psiholoģijas jomā.

Daļa no šā kursa tika izstrādāta PHARE projektam, 2003. gadā tā ir publicēta grāmatā “Intensīvā valodu apgūšana” .

Angļu valodas kursi – pirmo nodarbību Jūs apmeklējat BEZ MAKSAS!

NOFORMĒT PIETEIKUMU

Galvenā problēma ceļā uz valodas apgūšanu nav vis valodas kompetences iegūšanā (metodikas, mācību grāmatas, tik ļoti saslavētā valodas vide un mītiskas dotības uz valodām), bet gan psiholoģijas jomā. Pavaicājiet sev: “Bet vai vajag?”, “Kālab?” un turpmāk allaž neaizmirsties to sev pavaicāt turpiniet to darīt pastāvīgi.Anglu valoda pieauguajiem Lando
Šķiet, būs vietā piebilst, ka cilvēki, kas uzsāk apgūt svešvalodu, nereti ir stereotipu gūstā – kā par svešvalodu pašu, tā par to, kā to mācīties. Un bieži vien (es varētu minēt daudz piemēru no savas prakses – kā pozitīvus, tā arī negatīvus) viņiem ir vieglāk ciest kārtējo krahu valodas apguvē nekā atmest stereotipus.

“Man nav dotību uz valodām”. Tiem, kas tā domā, vajadzētu uzdot sev dažus vienkāršus jautājumus: “Vai es brīvi runāju dzimtajā valodā un vai es to pilnībā saprotu?”, “Es lasu un rakstu dzimtajā valodā, varbūt, ka man tālu līdz Puškinam un ka es lasu ne tā, kā ātrlasīšanas monstri no šā saita, bet burtus zilbēs es salieku tīri braši?”. Ja atbilde ir “Jā”, tad es Jūs apsveicu. Jums ir dotības uz valodām, un to neapgrūtina nekādi šķēršļi.

Spēja apgūt valodu – tā ir galvenā cilvēka spēja; cilvēks ir pērtiķis, kurš jau runā. Cilvēks mīl valodu kā miesīgu māti. Bet jebkura cita valoda – tas jau ir tikai dzimtās valodas sinonīms. Varbūt man iebildīs: “Bet kā tad paliek ar visiem šiem poliglotiem? Kāds mans paziņa aizbrauca uz Ameriku, zinādams angļu valodā tikai Hi un Good-by, bet pēc divām nedēļām jau runāja kā tīrais amerikānis, kamēr kāds cits paziņa gan zubrīja valodu, gan staigāja uz kursiem, bet tik un tā Lando Anglu valoda pieaugusajiemmocīties mokās – ar valodu problēma problēmas galā!” Atbilde ir vienkārša līdz smieklīgumam. Pirmais instinktīvi izmantoja pareizas stratēģijas, kamēr otrajam tādas intuīcijas nebija, neatradās arī cilvēks, kurš ieteiktu un piemeklētu pareizās stratēģijas.

Lai efektīvi bagātinātu vārdu krājumu, nav nekā labāka par vispārzināmajām metodēm, kad vārdu “izlaiž cauri” visiem maņu orgāniem. Taču skaņas un vārdi – tas ir tikai sākums. Galvenās grūtības sagādā pat ne runāšana, bet saprašana. Neatceros tādu skolnieku, kurš nebūtu sūdzējies, ka “visus vārdus tā kā zinātu, bet jēga aizslīd”. Tas ir gluži dabiski, jo katrā valodā vārdi teikumā veidojas citādāk. Gluži tāpat ir ar vārdu semantisko lauku. Izeja te ir tikai viena – pierast pie valodas.

Un otrais. Ja gribat iemācīties angļu valodu vai, teiksim, ķīniešu valodu – kļūstiet par britu, amerikāni vai ķīnieti. Jo valoda ir dzīva būtne, un tā dodas rokā tikai un vienīgi savējiem. Ja Jūs absolūti nespējat iedomāties sevi amerikāņa lomā, tad amerikānisko angļu valodu Jums nekad neapgūt (uz galvošanu!).

Nē, Jums nemaz nav vajadzīga personības dyalitāte, Jūs gluži vienkārši nometat vienas valodas un kultūras identitātes ģērbus un apģērbjat citus.

- Skolā es mācījos valodu, bet man ir grūti runāt angļu valodā...Landolv anglu valoda pieaugusajiem
- Man trūkst vārdu, lai izteiktos; mans vārdu krājums ir nabadzīgs...

- Es baidos kļūdīties...

- Man ir grūti iegaumēt vārdus svešvalodā un vajadzīgajā brīdī es nespēju tos atcerēties...

- Es varu norunāt “gabaliņu par tēmu”, kā skolā mācīts, bet es nespēju uzturēt sarunu, neprotu uzdot jautājumus...

- Man ir tik maz laika, bet valodu gribas apgūt pēc iespējas ātrāk...

- Man nepatīk mācīties, ja tas prasa piepūli...

Bezgala pazīstamas izjūtas, vai ne? Analizējot valodas paātrinātas apguves metodes, izmantojot pašu pieredzi un PHARE pētījumus, mēs izstrādājām jaunu angļu valodas intensīvās apgūšanas programmu.Lando anglu valoda pieaugusajiem

Kurss ir sadalīts 3 līmeņos, katrā no līmeņiem ir 9 nodarbības.

- Pirmajā līmenī Jūs iemācīsities runāt angļu valodā situācijās, ar kādām Jūs saskaraties ikdienā (ASV imigrācijas dienestu pieredze): iepazīties ar citiem un pastāstīt par sevi (nejaukt ar skolas laiku topikiem!), izskaidroties ar pārdevējiem un apkalpojušo personālu, precizēt Jums nepieciešamu informāciju, pasūtīt vietu viesnīcā, apjautāties par pakalpojumiem u.c., iemācīsities izteikt savas emocijas, pastāstīt, kā jūtaties, varēsit patērzēt par savu izglītību, savu darbu un citām Jums svarīgām lietām, likt lietā pieklājības frāzes un uzturēt sarunu.

- Nākamais līmenis domāts sarunvalodas padziļinātai apgūšanai, lai varētu brīvi izskaidroties jebkurā situācijā.Lando anglu valoda pieaugusajiem

- Trešais līmenis izstrādāts lietišķiem cilvēkiem, biznesa ļaudīm – Jūs iemācīsities runāt par profesionāliem tematiem, vadīt nodaļu sapulces – vai piedalīties tajās, - prezentācijas, darba intervijas; vest biznesa sarunas pa tālruni; gatavot dokumentus; pastāstīt par Jūsu uzņēmuma struktūru, tā funkcijām un cilvēkiem.

Visu programmu pamatā ir komunikatīvs kurss (izstrādāts speciāli priekš imigrantiem Amerikas Savienotajās Valstīs vai Zviedrijā), tā vienīgais mērķis ir – attīstīt sarunvalodu un iegūt iemaņas, lai varētu BRĪVI sazināties svešvalodā.

Galvenā šo kursu īpatnība ir – nevis meklēt iemeslus, kāpēc, dzīvodams šajā valstī, tu līdz šim laikam vēl nerunā šajā valodā, bet gan lietišķa pieeja – jo drīzāk tu sāksi runāt, jo drīzāk tev izdosies atrast darbu un tu varēsi maksāt valstij nodokļus. Tieši tāda pati pieeja izmantota arī gramatikas apgūšanā – Jūs iemācīs runāt pareizi, neaizdomājoties par to, kāda galotne ir īstā (nesavienojamās uzvedības izveidošana un aizspiedņu, “klapju” noņemšana).

Aizmirstiet par to, kā Jūs mācīja agrāk “vienskaitļa pirmajā personā galotnei ir jābūt tādai un tādai”. Runājot dzimtajā valodā, mēs taču nekad tā nedarām. Jūs sapratīsit, ka angļu valodas gramatika – tā nav sarežģīta sistēma, un pats galvenais – Jūs iemācīsities izmantot dažādas vārdu formas. Visi mūsu studenti saņem izdales materiālu komplektu.

Mācībās tiek izmantotas ļoti daudzas un dažādas mācību formas, tāpēc varam apsolīt, ka garlaicīgi nebūs, un mācību laikā Jūs nāksit pie atzinuma, ka mācīties ir iespējams VIEGLI, ROTAĻĪGI UN AR GANDARĪJUMU!Anglu valoda pieaugusajiem 

REKOMENDĒJAM pēc ši kursa apmeklēt:

Ātrlasīšana 1 (ātrā lasīšana) pieaugušajiem - “Lasīšanas ātrums vienāds ar domāšanas ātrumu”

Kā 100% iegaumēt tekstus - prāta kartes

Ātra iegaumēšana un atmiņu attistība pieaugušajiem - Pieaugušajiem

“Radošā darba maģija“ - zīmēšana no "nulles" 2 dienās

IELTS eksāmenam sagatavošanas kursi - angļu valoda - IELTS

VIP piedāvājums - MATRICA - SPECIĀLAS PROGRAMMAS VIP-klientiem

Individuālās stratēģijas un sistēmiskā domāšana biznesā - SPECIĀLAS PROGRAMMAS VIP-klientiem


ATNĀCIET! JUMS PATIKS!

Lando® – Ātrās iegaumēšanas skola

Izglītības un zinātnes ministrijas licence nr. 3360800220

Ātrlasīšana, ātra iegaumēšana, valodu mācīšana, zīmēšana, oratora māksla, psiholoģija

Rīga, A. Čaka iela 83/85 (atsevišķa savrupmāja pagalmā)

tālr. +371 67273009; mob. tālr. +371 29433553; fakss +371 67273010

RAKSTĪT VĒSTULI  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

www.oratorika.lv – Oratora mākslas akadēmija. Oratora mākslas kursi Rīgā.

Strādājam no 1999. gada. Mēs piedalījāmies 10 Eiropas projektos. Tikai pēdējā projekta ietvaros mācībās piedalījās 2652 cilvēki no Latvijas Republikas 21 rajona. Ir izdotas 16 grāmatas.

Jaunumi

 

logo 2 3 1

 

 

Licencēts mācību centrs LANDO

LR IZM Lic. Nr. 3360800220

Kontakti

 

   Rīga, A. Čaka iela 83/85
 
  +37167273009, +37129433553
 

Copyright © LANDO 2018, All Rights Reserved.

Яндекс.Метрика