Licencēts mācību centrs LANDO. LR IZM Lic. Nr. 3360800220

Adrese: Rīga, A. Čaka iela 83/85 Tāl.: +371 67273009, +371 29433553

Ja Jūs vēlaties, lai arī pēc pieciem gadiem Jūsu dzīvē viss paliktu pa vecam – gan alga, gan savstarpējās attiecības, – tad nemainiet savus ieradumus. Bet lai dzīvē kaut ko izmainītu uz labu – būs vien jāattīsta domāšanas ātrums. Lieciet smadzenēm strādāt ātri! To ir iespējams izdarīt jebkurā vecumā. No trīs līdz septiņdesmit divu gadu vecumam – tāds ir LANDO Ātrās iegaumēšanas skolas audzēkņu vecumu diapazons; tur māca ātri, rezultatīvi un, pats galvenais, dod kolosālu optimisma lādiņu un ticību nākotnei.

 

Mind Maps un ātrlasīšana (ātrā lasīšana)

Ja Jūs vēlaties, lai arī pēc pieciem gadiem Jūsu dzīvē viss paliktu pa vecam – gan alga, gan savstarpējās attiecības, – tad nemainiet savus ieradumus. Bet lai dzīvē kaut ko izmainītu uz labu – būs vien jāattīsta domāšanas ātrums. Lieciet smadzenēm strādāt ātri! To ir iespējams izdarīt jebkurā vecumā. No trīs līdz septiņdesmit divu gadu vecumam – tāds ir LANDO Ātrās iegaumēšanas skolas audzēkņu vecumu diapazons; tur māca ātri, rezultatīvi un, pats galvenais, dod kolosālu optimisma lādiņu un ticību nākotnei.

Mēs visi saprotam: ja pusgadu gulēsim uz dīvāna, pirms gulētiešanas saēdīsimies hamburgerus un uzdzersim virsū aliņu, tad par savu vidukli vairs vispār nebūs runa. Tomēr vienā mierā mēs kaut ko līdzīgu darām ar savām smadzenēm, neaizdomādamies par sekām. Visi tālruņa numuri ierakstīti mobilajā telefonā, darbi – dienasgrāmatā, kolēģu dzimšanas dienas – biroja kalendārā. Un smadzenes pamazām pārstāj strādāt ar pilnu jaudu. Mēs nepaļaujamies uz savu atmiņu, sākam visu pierakstīt, bet atmiņa savukārt sāk mūs iegāzt – un veidojas noslēgts aplis.

Bet mūsu pārmaiņu laikā taču ir nepieļaujama izšķērdība! Kad praktiski neviens – nu, ar ļoti retiem izņēmumiem, – nezina, kas ar viņu notiks rīt: kur viņš strādās, kādā valstī dzīvos, kas notiks ar viņa firmu. Turklāt uz papēžiem jau min jaunie, izbadējušies un pašpārliecināti, labi zinoši, ko grib. Labākais līdzeklis pret bailēm no miglainas nākotnes – noteikt savu pašreizējo cenu un pacelt to iespējami augstākā līmenī. Kā? Mācīties, mācīties un mācīties! Visizdevīgākās investīcijas nu jau vairs nav nekustamais īpašuma, bet gan ieguldījumi savā izglītībā. Mostieties taču beidzot!

LANDO Ātrās iegaumēšanas skolā ir daudz dažādu programmu, un tās visas ir unikālas. Šeit strādā tikai profesionāļi ar augstāko izglītību un unikālu darba pieredzi. Katru gadu te taču tiek apmācīti vairāk nekā četri tūkstoši bērnu un pieaugušo! Skolas dibinātājai Irīnai Lando bagāžā ir divas maģistratūras un doktorantūra, solīdi amati “Parex bankā”, Aizkraukles bankā un “Lattelekomā”.

Ekonomikas doktore, daudzu grāmatu autore un vairāk nekā divu desmitu zinātnisku publikāciju autore, tieši viņa māca unikālo ātrlasīšanas kursu un vada īpašo programmu bērniem “Burvestību un brīnumdarīšanas skola”. Bet cik daudz tīro pasaku un muļķībiņu nākas uzklausīt attiecībā uz ātrlasīšanu (ātrā lasīšana)! Cilvēki ir gatavi sarakstīt veselus sējumus par to, kāpēc nevajagot lasīt ātri. Taču, ja Jūs pavaicāsiet speciālistam, kurš saņēmis diplomu pirms 10 gadiem...

Brīvdienās bērnus no šīs “Burvestību un brīnumdarīšanas skolas” ne aiz ausim neizvilksi! Šeit māca ne vien ļoti ātri lasīt un iegaumēt, demonstrējot attapības brīnumus un fenomenālu atmiņu. Mainās bērna iekšējā pasaule, bērni kļūst harmoniskāki, tiecas pēc grāmatām, pēc jaunrades. Bet vecāki aizgūtnēm stāsta par satriecošajiem rezultātiem visiem saviem paziņām. Tāpēc cilvēku, kas interesējas par šo programmu, ir tik daudz, ka pat rinda jau izveidojusies. Nedēļu ilgo nodarbību rezultāti ir to vērts.

LANDO Ātrās iegaumēšanas skolā nav nevienas “lēnas” metodikas. Tās visas ir no intensīvajām. Ļoti efektīva un nopietna ir programma simtprocentīgai tekstu iegaumēšanai – Mind Maps, – kura izstrādāta kopīgi ar izcilu zinātnieci, Maskavas valsts universitātes profesori J. Vasiļjevu. Šis kurss domāts gan pieaugušajiem, gan vecāko klašu skolniekiem.

Laiki mainās. Lai “ierakstītos” mūsdienu dzīves ritmā, jābūt elastīgam un dinamiskam. Taču ne skolā, ne mājās cilvēku nemāca domāt sistēmiski. Smadzeņu darba principam ir radiāna struktūra (mēs uztveram pasauli kā vienotu veselumu). Taču informāciju, piemēram, no tekstiem smadzenes uztver lineāri. Ja sistēmiskas uztveres iemaņas nav vingrinātas, tad rodas sajūta, ka teksts paliek nesaprasts, aug nemiers par to, ka palaista garām pati galvenā doma, rodas vēlēšanās vēlreiz pārbaudīt sevi. Taču šīs iemaņas neiedzimst. Prasmi atlasīt galveno ir jāvingrina pieredzējuša trenera vadībā. Tieši treniņu procesā LANDO Skolas studenti apgūst iemaņas uztvert materiālu pēc radiāna principa. Šīs metodes plusi – prasme ranžēt savus darbus un prasmīgi izvietot prioritātes. Cilvēks sāk uztvert pasauli kā vienotu veselumu, nevis “nekomplektā”.

Ātrlasīšanas (ātrās lasīšanas) kursos tiek liktas lietā ļoti lielas cilvēka organisma rezerves. Lasīšanas ātrums taču ir vienāds ar domāšanas ātrumu. Pasaules rekords ātrlasīšanā (ātrā lasīšana) – 4500 vārdi minūtē. Tā ir unikāla “smadzeņu vingrošana”, kas paplašina cilvēka iespēju robežas. Šim kursam nav analogu. Šī programma ir testēta Behtereva Galvas smadzeņu institūtā. Tā kā visas bažas par to, vai tik tas nav kaitīgi, varat atstāt tantuku pārspriešanai. Ātrlasīšana – tas ir kurss tiem, kam gan smadzenes, gan ambīcijas ir īstajā vietā.

Visi sāk lasīt trīs reizes ātrāk nekā pirms šā kursa. Lai saprastu izlasīto, ir jāpalielina domāšanas ātrums, tas ir, ir jāiziet ārpus ierastajām robežām. Rezultātā paplašinās cilvēka iespējas, rodas gluži citāds skatījums uz pasauli un pārliecība par sevi. Tas nekādā gadījumā nav intelekta līmeņa rādītājs, bet gan atskārtas ātruma un elastīguma rādītājs. Tieši tas, kas ir tik svarīgi biznesā, kur ar “slinku domāšanu” nav ko meklēt.


ATNĀCIET! JUMS PATIKS!

Lando® – Ātrās iegaumēšanas skola
Izglītības un zinātnes ministrijas licence nr. 3360800220
Ātrlasīšana, ātra iegaumēšana, valodu mācīšana, zīmēšana, oratora māksla, psiholoģija
Rīga, A. Čaka iela 83/85 (atsevišķa savrupmāja pagalmā)
tālr. +371 67273009; mob. tālr. +371 29433553; fakss +371 67273010
RAKSTĪT VĒSTULI

WWW.LANDO.LV
www.skolaplus.lv – raksti vecākiem
www.poni.lv – materiāli nodarbībām ar bērniem
www.oratorika.lv – Oratora mākslas akadēmija. Oratora mākslas kursi Rīgā.

Strādājam no 1999. gada. Mēs piedalījāmies 10 Eiropas projektos. Tikai pēdējā projekta ietvaros mācībās piedalījās 2652 cilvēki no Latvijas Republikas 21 rajona.
Grāmatu sērija "Viena klase - vienā dienā"®
- Ir izdotas 16 grāmatas.
Attēlā – mūsu ofiss Rīgā.

NOFORMĒT PIETEIKUMU


Jaunumi

 

logo 2 3 1

 

 

Licencēts mācību centrs LANDO

LR IZM Lic. Nr. 3360800220

Kontakti

 

   Rīga, A. Čaka iela 83/85
 
  +37167273009, +37129433553
 

Copyright © LANDO 2018, All Rights Reserved.

Яндекс.Метрика