Licencēts mācību centrs LANDO. LR IZM Lic. Nr. 3360800220

Adrese: Rīga, A. Čaka iela 83/85 Tāl.: +371 67273009, +371 29433553

"Būrvestību un brīnumdarīšanas skola" 1. kurss ĀTRLASĪŠANA (ātrā lasīšana) - bērniem vecumā no 8 līdz 10 gadiem un no 10 līdz 12 gadiem.
Kā, jūs teiksiet. Vēl būs jāmācās arī brīvlaikā? Taču te arī slēpjas dinamiski intensīva apmācība, kur rezultāts tiek sasniegts īsā laikā. Iesākumam der mainīt bērna attieksmi pret mācībām, tāpēc katra mācību programma ir noformēta tā, ka atgādina dzimšanas dienas svinības.

 

Par burvjiem kļūst brīvdienu laikā! - Brīvdienas LANDO® skolā.

Par burvjiem kļūst brīvdienu laikā! - Brīvdienas LANDO® skolā - ātrlasīšana (ātrā lasīšana).

"Būrvestību un brīnumdarīšanas skola" 1. kurss ĀTRLASĪŠANA (ātrā lasīšana) - bērniem vecumā no 8 līdz 10 gadiem un no 10 līdz 12 gadiem.

Kā, jūs teiksiet. Vēl būs jāmācās arī brīvlaikā? Taču te arī slēpjas dinamiski intensīva apmācība, kur rezultāts tiek sasniegts īsā laikā. Iesākumam der mainīt bērna attieksmi pret mācībām, tāpēc katra mācību programma ir noformēta tā, ka atgādina dzimšanas dienas svinības.

Piemēram, uz programmas ātrlasīšanā (ātrā lasīšana), kuru vada Irina Lando, pa soliem skraida dzīva lapsa un bebrs, ciemos pie bērniem atnāk arī ūpis. Kāpēc un kam tas bajadzīgs? Tā var bērnam paskaidrot, kāpēc ir jāmācās lasīt., jo ne katrs pieaugušais zina, ka ūpis nedzīvo koka dobumā, bet rok alas zemē. Ja bērnam tiek dots dots uzdevums uzzināt ko interesantu par ūpi, bet nākošā dienā pie viņa ciemos atnāk īsts meža plēsējs, tad bērns redz praksē, kāpēc ir vajadzīgi mājas darbi.Bērns sāk saprast, kāpēc ir vērts lasīt enciklopēdijas vai vienkāršas grāmatas.

Ātrlasīšanas (ātrā lasīšana) programma saucās Brīnumu un burvestības skola. Tajā ir ļoti interesanti un atraktīvi veidota uzņemšanas ceremonija, ar bellēm un uzlīmēm tiek atalgota katra bērna sasniegums. Taču svarī ir tas, ka bērniem nav iespējas savus sasniegumus salīdzināt ar citu sasniegumiem, jo katram ir savs uztveršanas temps. Pēdējā mācību dienā vecāki var atnākt uz atvērto mācību stundu un apskatīties, ko tad īsti viņa bērns ir iemācījies.

 Katru dienu ir obligātās un burvestību stundas. No burvestību stundām bērni ir stāvā sajūsmā – tā ir viru vārīšana un lidojumi.

Programma ir veidota tā, lai pēc mācībām uzreiz bērniem ir iespējas pieleitot apgūtā zināšanas praksē. Tāpēc ir ļoti svarīgi,lai skolnieki, kad viņi ir noticējuši tam, ka mācīties var būt interesanti, viņam tagad ir viegli lasīt, un viņš bez grūtībām un bez kļūdām var norakstīt no tāfeles, var atgiezties skolā un un parādīt skolotājai un klasesbiedriem, ka viņš var būt veiksmīgs un pārliecināts.

Katrai klasei ir nodarbības matemātikā. Šīs programmas mērķis ir parādīt bērnam to, ka matemātika – tas ir vienkārši, viegli un skaisti. Taču galvenais – ļoti intersanti un lietderīgi. Tie, kas pie mums ir mācījušies ilgstoši, atceras uzdevumu par to, kā ģimenē ir jāsadala siera gabaliņš. Bieži pēc šī uzdevuma uzdošanas veikt to mājās, uz ofisu nāk nāk vecāki un lūdz vēl uzdot tāda veida uzdevumus, jo viņiem pašiem tas kļūst interesanti.

Bet jaunie matemātiķi lepojas ar nopelnītajām uzlīmēm. Otrklasniekiem ir izstrādāt aspeciāla programma – reizrēķina tabula. Šo tabulu mācā kopā ar pasaku varoņiem, un pēc šī kursa beigām bērns ne tikai māk brīvi reizrēķinu, bet , kas nav mazsvarīgi – māk arī dalīt.

Krievu valodas stundās atzīmju vietā bērniem tiek dotas pērles. Katram pirātam, kurš piedaļās programmā (bet ne jau skolnieki brīvdienās mācās), ir iespēja izveidot krelles. Iedomājieties, cik patīkami mammai, ja bērns viņai uzdāvina pērļu kaklarotu, veidotu no paša panākumiem. Uzdevumus pirāti atrod milzīgos jūras gliemežvākos, bet gramatikas likumi atrodas aizzīmogotās pudelēs, kuras ir bijušas izmestas jūrā. Sākumā tās ir vēl jādabū. Bet iemācīties – tas jau ir nieks, salīdzinājumā ar to, cik piedzīvojumu nāksies pārdzīvot ceļa’uz jaunām nodarbībām.

Attīstošās mācību programmas ir vērts izmantot jebkurā vecumā. Mainīsies tikai uzdevumi atkarībāno bērna vecuma. Pie mums mācās bērni no pirmās līdz divpadsmitajai klasei. Katrai vecuma grupai ir sava programma un mācības notiek dažādi. Ja skolā bērns mācās labi, tad mēs viņu iemācīsim kā mācībām un mājas darbu puldīšanai var pietikt b\ne vairāk kā pus stunda. Ticiet, tas ir to vērts.

Bet apgūt mācības vislabāk ir sākot no ātrlasīšanas. Ja bērns iemācīsies domāt divas - trīs reizes ātrāk, tad arī jebkurā citā programma viņš varēs apgūt lielāku informācijas daudzumu.

"Būrvestību un brīnumdarīšanas skola" 1. kurss Ātrlasīšana (ātrā lasīšana) - bērniem vecumā no 8 līdz 10 gadiem un no 10 līdz 12 gadiem.

ATNĀCIET! JUMS PATIKS!

Lando® – Ātrās iegaumēšanas skola
Izglītības un zinātnes ministrijas licence nr. 3360800220
Ātrlasīšana, ātra iegaumēšana, valodu mācīšana, zīmēšana, oratora māksla, psiholoģija
Rīga, A. Čaka iela 83/85 (atsevišķa savrupmāja pagalmā)
tālr. +371 67273009; mob. tālr. +371 29433553; fakss +371 67273010
RAKSTĪT VĒSTULI

WWW.LANDO.LV
www.skolaplus.lv – raksti vecākiem
www.poni.lv – materiāli nodarbībām ar bērniem
www.oratorika.lv – Oratora mākslas akadēmija. Oratora mākslas kursi Rīgā.

Strādājam no 1999. gada. Mēs piedalījāmies 10 Eiropas projektos. Tikai pēdējā projekta ietvaros mācībās piedalījās 2652 cilvēki no Latvijas Republikas 21 rajona.
Grāmatu sērija "Viena klase - vienā dienā"®
- Ir izdotas 16 grāmatas.
Attēlā – mūsu ofiss Rīgā.

NOFORMĒT PIETEIKUMU


Jaunumi

 

logo 2 3 1

 

 

Licencēts mācību centrs LANDO

LR IZM Lic. Nr. 3360800220

Kontakti

 

   Rīga, A. Čaka iela 83/85
 
  +37167273009, +37129433553
 

Copyright © LANDO 2018, All Rights Reserved.

Яндекс.Метрика