Licencēts mācību centrs LANDO. LR IZM Lic. Nr. 3360800220

Adrese: Rīga, A. Čaka iela 83/85 Tāl.: +371 67273009, +371 29433553

programi1

Untitled small

Kā iegaumēt, lai vajadzīgajā momenta atcerētos? Ātra iegaumēšana un atmiņas attīstīšana – tas ir kurss, kura pamatā ir vingrinājumi. Kā iegaumēt vārdus un uzvārdus? Kā iegaumēt terminus un sarežģītus vārdus? Kā iemācīties mācīties? Kā maksimāli izmantot savas smadzenes? Efektīvas iegaumēšanas metodikas ar mnemotehnikas, eidētikas, tēlainās domāšanas izmantošanu. Iegaumējam tādējādi, kā smadzenēm ir ērtāk. Mnemotehnika Rīgā. Daudz vingrinājumu un pieeju – jūs varēsiet izvēlēties tieši jums vispiemērotāko iegaumēšanas sistēmu.

Kursa formāts: 2 dienas x 6 stundas (Sestdiena - Svētdiena)

Kursa cena: 230 Euro (+ PVN), 200 Euro (+ PVN) - maksājot vismaz divas nedēļas pirms kursu sākuma

lando knopka lando knopka 2

 

 

VIDEO: Ātrā iegaumēšana Rīgā - Irina Lando

Ātra iegaumēšana un atmiņu attīstība pieaugušajiem


Ātra iegaumēšana un
atmiņu attīstība pieaugušajiem

 

 

 

Treniņa apraksts: treniņš veidots tā, ka katru stundu jūs apgūstat jaunu tēmu. Uzdevumi pakāpeniski tiek sarežģīti un jūs uzreiz redzat reālos rezultātus, ko esat sasnieguši tieši jūs.

 

Nodarbības sākas ar testiem, kuru laikā jūs varat novērtēt cik efektīvi strādā iegaumēšanas metodes, kuras jūs esat pieradis izmantot.

Pēc tam es piedāvāšu jums citas metodes un paskaidrošu kā tās izmantot. Jūs uzreiz sāksiet izmantot tās praksē un uzreiz pēc pirmās nodarbību stundas jūs iegūsiet pirmos rezultātus. Jau pēc pirmās nodarbību stundas jūsu iegaumēšanas ātrums sāks palielināties, bet efektivitāte noteikti palielināsies divas reizes.

NOFORMĒT PIETEIKUMU


Ātrā iegaumēšana Rīgā - 2 daļa

 

 

VIDEO nodarbība - Hieroglifu iegaumēšana Seminārs pasniedzējiem
VIDEO nodarbība - Sarakstu iegaumēšana Seminārs pasniedzējiem
VIDEO nodarbība - Ciparu iegaumāšana Seminārs pasniedzējiem
VIDEO nodarbība - Kā iegaumēt neregulāros darbības vārdu formas angļu valodā Seminārs pasniedzējiem 
VIDEO nodarbība - Kā ātri iegaumēt dzejoļus Seminārs pasniedzējiem
VIDEO nodarbība -Kā iegaumēt informāciju pa pariem Seminārs pasniedzējiem

Programma:mgu_2013_2.jpg

 • Iegaumēšanas raksturojumi; Iegaumēšanas zelta likumi; 7 iegaumēšanas iespējas
 • Vārdu, priekšmetu, sarakstu iegaumēšana pēc noteiktas kartības
 • Grafiskas informācijas ātrā iegaumēšana
 • Vārdu un uzvārdu ātrā iegaumēšana
 • Sarežģītu terminu, nosaukumu ātrā iegaumēšana
 • Zīmju, simbolu ātrā iegaumēšana
 • Hieroglifu ātrā iegaumēšana
 • Saīsinājumu ātrā iegaumēšana
 • Neregulāro darbības vārdu ātrā iegaumēšana (angļu valoda)
 • Svešvārdu iegaumēšana ar tulkojumu
 • Svešvalodas frāžu ātrā iegaumēšana
 • Kreativitātes attīstība
 • Ciparu ātrā iegaumēšana; Ciparu bloku ātrā iegaumēšana
 • Ciparu alfabēts
 • Enkuru metode ātrajā iegaumēšanā

Rezultāts jau pēc pirmās stundas!

Pilns mācību kurss sastāv no trim daļām. Katra daļa ir loģisks iepriekšējās daļas turpinājums. Jūs varat apgūt visus trīs kursus, bet varat apstāties tikai pie pirmā.

Ātras iegaumēšanas treniņa garums ir divas brīvdienas. Nodarbības notiek sestdienās un svētdienās no 10:00 līdz 16:00. Obligāts mācību nosacījums – mācības notiek grupās. Tas ļauj nodrošināt individuālu attieksmi un palielina nodarbību efektivitāti. 

Nodarbību laikā tiek izmantotas dažādas mācību formas, metodes un materiāli, tāpēc apsolām – garlaicīgi nebūs, un mācoties sajutīsiet nevis nogurumu, bet prieku!

Ātro iegaumēšanu mēs mācam divos veidos:

1) kursi (rīta, dienas un vakara grupas): 2 reizes nedēļā pa 2 stundām (mācību ilgums 1 mēnesis).voronezh_www.lando.lv_02015.jpg

2) Intensīvais kurss - katrs treniņš ilgst divas brīvās dienas. Nodarbības notiek sestdienās un svētdienās no 10:00 līdz 16:00.

Obligāts mācību noteikums - nodrošināt individuālu pieeju.

Viens no pamatprincipiem ir pieejamība. Mācību metodes ir pieejamas absolūti visiem neatkarīgi no dzimuma, vecuma un iepriekšējās sagatavotības līmeņa.

Otrs pamatprincips ir nodrošināt individuālu pieeju katram.

Trešais princips – pastāvīga virzība uz priekšu. Programma ir veidota tādā veidā, ka nodarbību gaitā audzēkņi katru stundu apgūst jaunu tēmu. Jaunas tēmas apguvei atkarībā no grupas individuālajām spējām ir nepieciešams no 1 stundas un 10 minūtēm līdz pusotrai stundai. Mēs pakāpeniski virzīsimies no vienkāršā uz sarežģīto un pēc katras stundas pārbaudīsim rezultātus.

Ceturtais princips – tu visu iegūsti uz vietas. Treniņā tu saņem mapi ar materiāliem, kurā vari izdarīt savas piezīmes un redzēt savus rezultātus. Visi materiāli paliek tev, viss kas nepieciešams – vienmēr ir pa rokai.

Piektais princips – tu jutīsies komfortabli. Nodarbības notiek labās telpās pilsētas centrā, mazā grupā, individuāla attieksme un protams tēja, kafija, cepumi. Tev būs viegli un ērti mācīties.

Pēc katras jaunas tēmas obligāti ir pārtraukums kura laikā var iedzert tēju vai kafiju un vienkārši atpūsties.BZ_IMG_2822_003.jpg

Treniņa priekšrocība ir tas, ka tu tiešām nenogursi pat tad, ja sen nekur neesi mācījies.

Nodarbība sākas ar testiem, kuru laikā jūs varat novērtēt to, cik efektīvi strādā metodes ar kurām jūs esat pieradis strādāt, lai kaut ko iegaumētu.

Tad es jums piedāvāšu citas metodes un paskaidrošu kā tās var izmantot. Jūs uzreiz tās sāksiet pielietot praksē un jau pirmās stundas beigās jūs sasniegsiet rezultātus.

Jau pirmās nodarbības beigās jūsu iegaumēšanas ātrums sāks palielināties. Bet efektivitāte dubultosies.

Tu visu iegūsti uz vietas. Treniņā tu saņem mapi ar materiāliem, kurā vari izdarīt savas piezīmes un redzēt savus rezultātus. Visi materiāli paliek tev, viss kas nepieciešams – vienmēr ir pa rokai.

Tu jutīsies komfortabli. Nodarbības notiek labās telpās pilsētas centrā, mazā grupā, individuāla attieksme un protams tēja, kafija, cepumi. Tev būs viegli un ērti mācīties.

REKOMENDĒJAM pēc ši kursa apmeklēt:
Kā 100% iegaumēt tekstus - prāta kartesBZ_SSE_04.jpg
“Radošā darba maģija“ - zīmēšana no "nulles" 2 dienās
Angļu valodas kursi - angļu valoda
IELTS eksāmenam sagatavošanas kursi - angļu valoda - IELTS
VIP piedāvājums - MATRICA - SPECIĀLAS PROGRAMMAS VIP-klientiem
Individuālās stratēģijas un sistēmiskā domāšana biznesā - SPECIĀLAS PROGRAMMAS VIP-klientiem


Atsauksmes par kursu

Labrīt, Irina!
Mēs vēlamies pateikt paldies par semināru Liepājā! Šorīt visas sarunas ir tikai par nodarbībām un tur iemācīto. Esam pilnas iedvesmas un prieka. Vakar visas bija izmēģinājušas apgūtās metodes, vai tiešām vēl darbojas. Un -darbojas!! Mūsu jauniešiem visiem patika, kaut arī ne visi izrādīja savas emocijas.
Paldies un uz redzēšanos citos semināros!

Silvija Neimane (Liepāja)lando.lv_Bistroe_zapominanie1_IMG_1929_01.jpg

Sveiki, Irina!
Ieva ir sajūsmā, jo viņai katru dienu gatavojoties mācībām ir iespēja trenēties un pārliecināties par to, ka metodes darbojas. Viņai vispār ir mainījusies attieksme pret mācībām, kas mani visvairāk iepriecina. Par to man ir vislielākais prieks. Man žēl, ka nebija iespējams apmeklēt šādu semināru tad, kad viņa sāka apmeklēt pirmo klasi, jo mācības viņai nebūtu kļuvušas par nepatīkamu nodarbošanos. Es, savukārt, katru dienu trenēju ātrās iegaumēšanas iemaņas, ir plāns tuvākajā laikā sākt angļu valodas apguvi.

Iveta Cipruse (Ievas mamma, Rezekne)

Par kursiem iespaids ir tikai pozitīvs. Jūs ieteiktās un nodarbībās pielietotās metodes cenšos izmantot ikdienā.
Esmu izlasījusi līdzi dotos materiālus. Jau šobrīd esmu pārliecināta, ka piedalīšos vēl arī citos Jūs organizētajos kuros.
Taču tas varētu būt rudenī.

Andra (Rīga)
lando.lv_BZ01.jpg

Mani interesē ātrlasīšanas kurss, kurā šobrīd piedalās mans dēls – Atis Šaicāns. Kad viņu pieteicu Jūsu kursiem pati mazliet baidījos par to,
vai mans teiktais un Jūsu pasniegšanas metode viņu ieinteresēs. Bažām nebija pamata. Puikam patīk, stāsta citiem, kuri klausās ar interesi.
Lai gan sākums tomēr esot grūts, tā saka puika, tāpēc ir patīkami sasniegt jūtamus un acīm redzams rezultātus. Paldies, uz tikšanos. 

Līga Šaicāne (Rīga)


Iespaidi par kursiem viennozīmīgi ir ļoti labi:) patreiz mācos individuāli angļu valodu:) tīri labi izdodas:) bet tomēr laikam iešu pie JUms mācīties arī angļu valodu:)

Sigita Glaubiece (Rīga)

Ja godīgi, tad so to pielietoju, precīzāk - iegaumēju vārdus.lando.lv_BZ1_011.jpg
vai varat lūdzu atsūtīt kad notiks tuvākās nodarbības ātrlasīšanā latviešu valodā?
Veiksīgu vakaru!

a.c. Līga (Rīga)

paldies par Jūsu nodarbībām. Man ļoti patika!
Zināšanas noteikti pielietošu nākotnē, un saviem bērniem jau drusku ieteicu mācīties savādāk, kaut viņi man tāpat labi un daudz mācās.
Varbūt vasarā izmantosim Jūsu kursus bērniem un jauniešiem, jo izbraukāt uz Rīgu nav tik vienkārši!

Ar cieņu, Aija Cunska

Patika teorija, kurai seko praktisks uzdevums. Kursa secīgums, kas ļāva vieglāk izprast vēlāk pasniegtās, sarežītākās lietas (no vieglākā uz sarežģitāko). Patika ka pielietotās metodes var pielietot jebkurā situācijā gan mācoties jaunas valodas, gan darbā. Praktiskas nodarbības, kas tiešām strādā un progresu var redzēt uzreiz. Pielietošana visur. Super!

Patika stresa situācijas ātrai iegaumēsanai. Vērtīgs kurss gan darbam ar LANDO.lv_BZ2_01.jpgklientiem, kā atrcerēties viņu vēlmas kā arī kā pareizāk noformulēt savas vajadzības attiecībā uz citiem.

Ļoti patika, ka viss tika mācīts/stāstīts no mūsu pašu pieredzu/balstoties uz to. Patīk atraktīvais stils un paspēju jau padalīties ar jauniegūto info ar draudzenēm. Teikšu, ka ļoti noderīgi. Bija patīkami atklāt ka ir dažas metodes, kuras neapzināti pielietoju ikdienā un tai pat laikā bija iespējams tās papildināt un sistematizēt.

Patika tas, ka bija nepārtraukta darbība, napārtraukta informācijas plūsma. Daudz piemēru – parada visu no praktiskas puses. Pasniedzējas Irina Lando vada nodarbības ar prieku, labi un pilnīgi paskaidro visu nesaprotamo. Liels paldies par kursu!

Ar šo domu biju pazīstama sen, bet īsti neiedziļinājos. Tagad redzu cik trūkst iztēls. Šīs kurss bija aktuāls priekš manis, iegūvu noderīgas zināšanas. Liels paldies pasniedzējai Irinai Lando.

Viss patika. Ļoti patika aktīvais darbs un pieletojumi praksē. Ļotik labs temps! Visu metožu pārbaudīšana un pierādīšana. lando.lv_BZ12.jpgPārsteiguma sajūta, kad tiešā sanāk atcerēties 20 vardus pēc 3 min treniņā!! Labi materiāli mājasdarbiem.

Visvērtīgākā informācija šajā kursā bija izpratne par slēptajām spējām, savu iespēju bezgalības apzināšana. Viss patika.

Aida Farutdinova

Patika vārdu iegaumēšana tēlu, asociāciju veidā, veidojot attēlus dzejoļiem. Patika dzejoļu zīmēšana, jo vienmēr uztvēra, ka iemācīt (iezubrīt) nav iespējams, ļoti pārsteidza reproducēšana pēc attēliem, ka dzejoli ir viegli noskaitīt no galvas.

Saprast, ka ne viss ir zaudēts… Materiāls + instruments tālākai attīstībai. Patika svešvalodu mācīšanās, ātrrunas vingrinājumi.

AAS KG (konsultāciju grupa) „NEO Centr”, Pievolgas Federālā apgabala vadītāja, Kazaņas filiāles direktore, Korjagina Aļbina Rafika meita

Visvērtīgākā informācija kursā bija - vietu metode, kā arī dzejoļu iemācīšanās metodes un ātrrunas vingrinājumi.

Jegors Rotovs

Šajā kursā patika iegaumēšanas metodika.

Krengeļ Vladimirs, SIA „Soft Treid Eko” direktora vietnieks
lando.lv_BZ13.jpg
Visvērtīgākā informācija kursā bija – iegaumēšanas paņēmieni un to atstrādāšana.
Visvērtīgākā informācija kursā bija vārdu piesaistīšana vietai (priekšmetiem), vārdu iegaumēšana. Patika viss! Esmu pārsteigts! Liels paldies Jums!
Visvērtīgākā informācija kursā bija - dažādas tehnikas, daudz prakses, informācija ir pielietojama dzīvē, trenēšu savus bērnus. Ļoti dzīvi, pieejami, ļauj katram pieslēgties procesam.

Oļesja Saricinina

Visvērtīgākā informācija kursā bija shēmu veidošana pēc asociāciju elementiem. Patika metodes (pērles, pa vietām), asociāciju shēmu veidošana, kā iegaumēt vārdus. Jo vairāk noderīgas informācijas atceries, jo vieglāk un ātrāk varēsi to izmantot savu uzdevumu risināšanai, t.i., man - atmiņas attīstīšana ir manas domāšanas attīstības elements.

Usmana Diljara

Šajā kursā patika iegaumēšanas metodika pēc interjera priekšmetiem. Cilvēka smadzeņu, atmiņas iespējas ir neierobežotas jebkurā vecumā. Treniņš man radīja vēlmi trenēt savu atmiņu un iemācīties, kā minimums, 2 valodas. Larisa Fomina
Visvērtīgākā informācija kursā bija iegaumēšanas metodika. Patika viss. Reizēm nepaspēju un centos panākt citus. Tāpat kā pagājušā reizē pateicos par praksi, tikai tā mēs arī saprotam!

Visvērtīgākā informācija kursā bija iegaumēšanas tehnika pēc asociācijām (tā ir bāze). Pārējās tehnikas arī ir ļoti interesantas. Patika piemēri no prakses.
lando.lv_skorochtenie_IMG_2017_01-.jpg
Visvērtīgākā informācija šajā kursā bija izpratne par slēptajām spējām, savu iespēju bezgalības apzināšana. Viss patika.

Aida Farutdinova

Šajā kursā patika iegaumēšanas metodika pēc interjera priekšmetiem. Cilvēka smadzeņu, atmiņas iespējas ir neierobežotas jebkurā vecumā. Treniņš man radīja vēlmi trenēt savu atmiņu un iemācīties, kā minimums, 2 valodas.

Larisa Fomina

Visvērtīgākā informācija kursā bija iegaumēšanas metodika. Patika viss. Reizēm nepaspēju un centos panākt citus. Tāpat kā pagājušā reizē pateicos par praksi, tikai tā mēs arī saprotam!

Visvērtīgākā informācija kursā bija iegaumēšanas tehnika pēc asociācijām (tā ir bāze). Pārējās tehnikas arī ir ļoti interesantas. Patika piemēri no prakses


Visas tiesības aizsargātas. Šo tīmekļa vietņu saturu nedrīkst kopēt, izplatīt, pārveidot vai padarīt pieejamus trešajām pusēm komerciāliem mērķiem.

All related logos, names, characters, and distinctive likenesses are the exclusive property of Irina Lando. All rights Reserved.

Jaunumi

 

logo 2 3 1

 

 

Licencēts mācību centrs LANDO

LR IZM Lic. Nr. 3360800220

Kontakti

 

   Rīga, A. Čaka iela 83/85
 
  +37167273009, +37129433553
 

Copyright © LANDO 2018, All Rights Reserved.

Яндекс.Метрика