Licencēts mācību centrs LANDO. LR IZM Lic. Nr. 3360800220

Adrese: Rīga, A. Čaka iela 83/85 Tāl.: +371 67273009, +371 29433553

Ninso un fenotipoloģija Latvijā Mācību centrā Lando. Naudas ausis. AtsauksmesNinso un fenotipoloģija Latvijā Mācību centrā Lando. Naudas ausis. Atsauksmes par kursu “Ātra lasīšana pēc sejas”. Trenere PhD Irina Lando. Uz kursu pie Irinas Lando atnācu pēc kolēģu rekomendācijas, kuri agrāk pie viņas apmeklēja tādas nodarbības. Patika kafija, cepumi, kopējā atmosfēra treniņa laikā. Man bija ļoti piemērots izglītošanas stils, diskusiju iespēja un reālas dzīves piemēri. Pazīstamu cilvēku seju piemēri, kuru uzvedība ir visu acu priekšā (nav nepieciešamības aplūkot nepazīstamu cilvēku sejas un mēģināt iegaumēt konkrētas rakstura iezīmes). Man tas ir ļoti svarīgi, tāpēc ka bija viegli visu iegaumēt. Piedāvāju nepazīstamu cilvēku sejas nomainīt ar tām, kuras visi zina, jo pēc viņu sejām vieglāk saprast rakstura iezīmes. Prezentācijas materiāla kvalitāte: gribētu konkrētai fotogrāfijai pierakstīt tekstu, par kādu īpašību ir runa. Paldies par grāmatām, kuras izdalīja – teicams materiāls.

Broņislavs S.

Man ne īpaši patīk rakstīt. Uz kursu atnācu pēc paziņu rekomendācijas. Ne velti kolēģi saka, tad, kad es redzu mērķi, neredzu šķēršļus. Nedomāju, ka nepazīstami cilvēki to var tik ātri izlasīt. Man viss patika. Labs temps, viss ir saprotams un viegli iegaumējams. Teicama ideja – intelekta kartes iegaumēšanai. Visas tēmas pašas iegulst galvā. Paldies par noderīgajām zināšanām. Plānoju apmeklēt 2. kursu.

Diana

Pie Irina Lando izglītojos agrāk citos kursos. Ātras lasīšanas pēc sejas tēma bija interesanta, un pēc izmēģinājuma nodarbības apmeklēšanas, sapratu, ka tas darbojas. Patika struktūra, skaidrība, lakonisms. Daudzpusīga un profesionāla informācijas pasniegšana, zināšanas, kas noderēs gan ikdienā, gan arī profesionālajā darbība. Gribētu vēl vairāk prakses ar dzīviem cilvēkiem. Paldies par teicamajiem izdales materiāliem. Atnākšu uz 2. kursu.

Anna Upīte, menedžere

Jaunumi

 

logo 2 3 1

 

 

Licencēts mācību centrs LANDO

LR IZM Lic. Nr. 3360800220

Kontakti

 

   Rīga, A. Čaka iela 83/85
 
  +37167273009, +37129433553
 

Copyright © LANDO 2018, All Rights Reserved.

Яндекс.Метрика