Licencēts mācību centrs LANDO. LR IZM Lic. Nr. 3360800220

Adrese: Rīga, A. Čaka iela 83/85 Tāl.: +371 67273009, +371 29433553

Strukturēta domāšana Rīgā – ašāk nekā izgudrojumu uzdevumu risināšanas teorija. AtsauksmesNegaidīti priekš sevis, beidzot prestižu augstskolu Vācijā, sapratu ka, izrādās, es vienkārši nepratu mācīties. Intuitīvi izmantoju dažus paņēmienus, kurus mēs apguvām kursā, bet ne tik efektīvi. Šeit visu salika pa plauktiņiem, un es skaidri atdalu galveno no otršķirīgā. Tas ļauj nešķiest spēkus ne tik svarīgām lietām. Pirmajā dienā es sāku izglītoties ar zināmu skepses devu, jo testi man likās vienkārši. Bet jau pēc pirmās nodarbību stundas es sapratu, ka biju par sevi pārāk labās domās. Programma izveidota tik skaidri, ka katrā vingrinājumā jāizmanto to, ko mēs apguvām iepriekšējā. Tas reāli ir ašs kurss. Visiem iesaku.

Jevgeņijs, uzņēmējs

 

Kursā pierakstīja vecāki. Bija patīkami, ka pieauguši cilvēki mūsu grupā pēc pirmās nodarbības, kad mēs iemācījāmies ātri vispārināt, man sāka piedāvāt iet mācīties par biznesa analītiķi. Biznesa sfēra mani neinteresē. Es braukšu izglītoties uz citu valsti un nodarbošos ar zinātni.

 

Kursā negaidīti bija tas, kad skolā mums uzdeva iemācīties garu dzejoli, mūsu pasniedzēja Irina Lando parādīja man, kā to var ātri iemācīties. Pēc četrām izlasīšanas reizēm es jau varētu noskaitīt dzejoli uz 7-8 ballēm. Es neticēju, ka to var pielietot, lai iemācītos dzejoļus. Todien es sapratu, ka visas iegūtās zināšanas varēs pielietot jebkurā skolas programmas mācību priekšmetā.

Mārtiņš, 1. ģimnāzija, būšu zinātnieks-ķīmiķis

 

Šis kurss ir vienkārši “bumba”! Tagad es viegli veicu klientu tehniskos uzdevumus, pat haotisku uzrakstītus ar miljardiem detaļu un, šausmas, ar kādu vienkāršu lietu sarežģīšanu. ceturtajā kursa dienā es izveidoju jaunu mūsu organizācijas struktūru, tikai pusotrā stundā. Pirms tam mēs viss ofiss pūlējāmies gar to jau divas ar pusi nedēļas. Tagad padotajiem skaidroju uzdevumus tikai pēc intelekta kartēm. Tas ir nereāli ašs instruments. Tikai jāzina tos slepenos paņēmienus, kurus mūsu trenere Irina Lando parādīja treniņā. Zombēšu visus apkārt, lai steidzas pie jums!

Andris, uzņēmējs, nodarbojos CRM

Jaunumi

 

logo 2 3 1

 

 

Licencēts mācību centrs LANDO

LR IZM Lic. Nr. 3360800220

Kontakti

 

   Rīga, A. Čaka iela 83/85
 
  +37167273009, +37129433553
 

Copyright © LANDO 2018, All Rights Reserved.

Яндекс.Метрика