Licencēts mācību centrs LANDO. LR IZM Lic. Nr. 3360800220

Adrese: Rīga, A. Čaka iela 83/85 Tāl.: +371 67273009, +371 29433553

Lando ar panākumiem noritēja fenotipoloģijas kurss. Uz Rīgu atbrauca mācīties citu valstu pārstāvji.Rīgā licencētā Mācību centrā Lando ar panākumiem noritēja kārtējais fenotipoloģijas kurss. Īpaši patīkami, ka pie mums uz Rīgu atbrauca mācīties citu valstu pārstāvji.
Prasmi lasīt pēc sejas un prognozēt iespējamos uzvedības scenārijus ļoti efektīvi izmanto pārrunās. Tādējādi, šodien modernajā stingru pārrunu sistēmā var un jāņem vērā to, ka ir cilvēki, uz kuriem nekādos apstākļos nav stingri jāiedarbojas, jo tā ir viņu dzimtā stihija, un viņi tikai gaida, lai ar kādu cīnītos. Uzbrūkot tādam cilvēkam, uzbrucējs riskē, ka pats pēc tam nesavāks savus kauliņus.

Ir cilvēki, kuriem pat maigā formā izteikta piezīme nozīmē tikpat kā ar nazi pa sirdi. Ja jūs pat nejauši apvainosiet tādu cilvēku, viņs to apvainojumu var atcerēties, un jums tas dārgi maksās.
Fenotipoloģija, prasme lasīt pēc sejas ļauj ne tikai saprast, kā vispār kontaktēties ar kokrētu cilvēku, bet arī paskaidrot sev, ko attiecībā pret viņu nekad nevajag darīt, no kādiem uzvedības modeļiem vēlams izvairīties, bet kādiem jāpieturas.
Noslēdzot kontraktu vai darījumu, ir arī svarīgi ņemt vērā, vai cilvēkam ir svarīga ideja, vai viņš orientēsies tikai uz naudu.
Pārrunu procesā īpaši interesanti ir vērot tos, kas tevi žņaudz par pēdējo kapeiku, bet mēģina pierādīt, ka viņam vienkārši par ideju galva sāp. Sejā ir spilgti redzami rādītāji, ka cilvēkam, maigi izsakoties, ne vienmēr ir nosliece teikt taisnību, to ir ļoti noderīgi ņemt vērā, parakstot līgumus. Tas ir, ar tādiem cilvekiem ir vērts projektus sadalīt noteiktos posmos, un parakstīt rādītājus un naudas kompensācijas un izmaksas par katru posmu.
Ceru, ir skaidrs, ka nevajag kliegt cilvēkam sejā, ka jūs visu redzat un ar viņu nestrādāsiet. Kā saka, sargā pats sevi, un Dievs tevi sargās.
Nu, bet paši elementārākie rādītāji – tas, ko mēs dzirdam runā. Tiklīdz cilvēks sāk kliegt, ka viņu interesē ideja, nevis nauda, ka viņš ir kārtīgs un godīgs, mans padoms – esiet uzmanīgi – zaglim pēdas svilst.
Īpaši rekomendētu būt uzmanīgiem ar tiem, kas daudz runā par savu garīgumu. Tas vispār ir ļoti interesants uzvedības modelis. Katrs no mums to vienmēr var vērot diskusiju lapās sociālajos tīklos.
Ja jūs ir ieinteresējusi prasme lasīt pēc sarunu biedra sejas, gaidām jūs fenotipoloģijas kursā Lando.

Jaunumi

 

logo 2 3 1

 

 

Licencēts mācību centrs LANDO

LR IZM Lic. Nr. 3360800220

Kontakti

 

   Rīga, A. Čaka iela 83/85
 
  +37167273009, +37129433553
 

Copyright © LANDO 2018, All Rights Reserved.

Яндекс.Метрика