Licencēts mācību centrs LANDO. LR IZM Lic. Nr. 3360800220

Adrese: Rīga, A. Čaka iela 83/85 Tāl.: +371 67273009, +371 29433553

programi1

Treniņš grāmatvežiem: attīstam atmiņu, emocionālo intelektu un mācāmies runāt tā, lai mūs dzirdētu.Pagāja tikai nedēļā, kopš tika organizēts pirmais Irinas Lando treniņš, un jau uz otro treniņu atnāca  43 cilvēki. Atmiņas attīstīšanas, emocionālā intelekta un prasmes efektīvi kontaktēties treniņš grāmatvežiem. Treniņš no parastām Lando.lv programmām atšķiras ar to, ka tajā bija iekļauti bloki no dažādām  programmām, sakombinētām vienotā izglītošanas sistēmā, kas dod rezultātu.

Mēs mācījāmies pareizi pasniegt sevi kā speciālistu. Analizējām, kā veidot efektīvu komunikāciju darba vietā: kā pareizi precizēt vadītāja doto uzdevumu, ja kaut ko neesi sapratis, kā risināt tev izvirzītos uzdevumus, ja liekas, ka to nav iespējams izdarīt, kā pasniegt savas prasības un vēlmes priekšniecībai.
Lai noņemtu bokus un psiholoģiskās barjeras, mēs strādājām ar realitātes mainīšanu: sarīkojām zirgu izjādes, pieņemšanu pilī, ņemot vērā, ka pieņemšanās dāmām jāskatās uz vīriešiem tikai ar slēpta prieka izteiksmi, mēs centāmies mainīt metapaziņojumu, ko daudzas dāmas pauž ar savu izturēšanos. Gadās, ka cilvēks iet ar tādu sejas izteiksmi, ka uzreiz redzams – tā ir veca skolotāja vai grāmatvedis. Bet mēs demonstrējām savu sievišķību, mācījāmies staigāt garos svārkos, mēģinājām saprast, kā pareizi nēsāt cepuri, vienkārši mēģinājām uzvesties kā meitenes, nevis darbinieki.
Un ziniet, palīdzēja. Treniņa dienas beigās visai grupai izmainījās sejas izteiksmes. Mēs labi pavadījām laiku un iedarbinājām dziļākus procesus, kas ļauj katrai sievietei atcerēties, ka viņa ir dāma.
Patīkami strādāt ar tādām sievietēm. Viņas iemācījās sarunā orientēties uz sarunu biedra vajadzībām, saprata, cik neērti jūtas cilvēks, ja saprot, ka nevar piekrist jūsu viedoklim, pārstāja uzspiest savu viedokli un izteikt spriedumus kategoriskā formā.
Šim treniņam pa pēdām nākošajā nedēļā būs treniņi  grāmatvežiem lielākajās Latvijas ostu pilsētās – Liepājā un Ventspilī. Dāmas, paldies par lieliskajām atsauksmēm, rekomendācijām un par to, ka izvēlējāties mani kā treneri.

Jaunumi

 

logo 2 3 1

 

 

Licencēts mācību centrs LANDO

LR IZM Lic. Nr. 3360800220

Kontakti

 

   Rīga, A. Čaka iela 83/85
 
  +37167273009, +37129433553
 

Copyright © LANDO 2018, All Rights Reserved.

Яндекс.Метрика