Licencēts mācību centrs LANDO. LR IZM Lic. Nr. 3360800220

Adrese: Rīga, A. Čaka iela 83/85 Tāl.: +371 67273009, +371 29433553

Irinas Lando atsauksmes un rezultāti. Ninso un fenotipoloģija. Lasām pēc sejas Mācību centrā LandoIrinas Lando atsauksmes un rezultāti. Ninso un fenotipoloģija. Ātra lasīšana pēc sejas. Kas ir “Naudas ausis”™? Iepazīstieties ar biznesa sievietes Jūlijas Dorogovičas atsauksmi.

– Vai jūs skatījāties seriālu “Melu teorija” (“Piemāni mani”)?
Pēc seriāla sižeta doktors Kels Laitmans un viņa kolēģi palīdzēja izmeklēšanā, noskaidroja patiesību ar psiholoģijas paņēmienu, interpretējot cilvēka sejas mīmiku un ķermeņa valodu. Ak, es kādreiz ļoti bieži "sēdēju", skatoties šo seriālu, un biju iemīlējusies Timā Rotā, kurš spēlēja galveno lomu. Sapņoju, ka arī es tādējādi varēšu – redzot cilvēku pirmo reizi, visu par viņu saprast.
Tas taču ir tāds spēks – redzēt…
Bet jūs zinājāt, ka pie mums Rīgā, arī ir cilvēks, kurš lasa pēc sejas?

Tā ir zinātņu doktore Irina Lando, un viņa ne tikai lasa pēc sejas, bet arī māca to.
Es kā galīgais skeptiķis tam neticēju… nu, mēs neesam taču seriālā. Bet mans viedoklis kardināli mainījās, un es ilgi gāju uz to.
Pāris gadus atpakaļ ar draudzeni bijām uz bezmaksas stundu Mācību centrā Lando, Irina toreiz stāstīja par deguniem. Atceros, kā mēs ar draudzeni izgājām no semināra, kā es pasmējos par to, kas vispār par muļķībām par mazajiem deguniem. Un, ka es vispār nevienu nepārtraucu... Draudzenes neizpratnes pilnais skatiens noveda mani pie tā, ka es pēc tam vairākas dienas visiem atvainojos – “... nevis es esmu tāda – tas ir mans DEGUNS”. Toreiz bija pirmā zīme.
Pagājušā nedēļā es apguvu kursu “Runas māksla” pie Irinas Lando (par to pastāstīšu atsevišķi). Un kādā no uzdevumiem, Irina uzdeva jautājumu manam kolēģim pēc viņa replikas, kuru neviens negaidīja. Tā bija otrā zīme. Kā viņa to saprata? Kāpēc es neko neievēroju?
Man vajadzēja vēl kaut ko pierādījumam, un es nosūtīju Irinai 2 savas fotogrāfijas – profilā un pretskatā analīzei, lai pasaka, kas es esmu.
Irina pastāstīja un pateica daudz ko. Tā bija trešā zīme, ka lēmums ir pieņemts. Es noteikti iešu mācīties lasīt pēc sejas uz ninso un fenotipoloģijas kursu Mācību centrā Lando. Tāpēc, ja var kā Tims Rots, tad jau ir pienācis laiks realizēt sapni”.
Jūlija Dorogoviča, viesnīca St. Peters Boutique

Lai iepazītos ar metodikas iespējām un darba īpatnībam, jūs varat apmeklēt bezmaksas nodarbību Rīgā, Čaka iela 83/85 licencētā Mācību centrā Lando.
Iepriekšējs pieraksts ir obligāts: tālr. (+371) 29433553; (+371) 67273009.
Jūs varat atsūtīt divas fotogrāfijas profilā un pretskatā un saņemt aprakstu audiofailos. Maksas pakalpojums: īss apraksts – 10 eiro, pilns apraksts – 30 eiro. Pieejama on-line izglītošanās – www.IrinaLando.com

Jaunumi

 

logo 2 3 1

 

 

Licencēts mācību centrs LANDO

LR IZM Lic. Nr. 3360800220

Kontakti

 

   Rīga, A. Čaka iela 83/85
 
  +37167273009, +37129433553
 

Copyright © LANDO 2018, All Rights Reserved.

Яндекс.Метрика