Licencēts mācību centrs LANDO. LR IZM Lic. Nr. 3360800220

Adrese: Rīga, A. Čaka iela 83/85 Tāl.: +371 67273009, +371 29433553

wwwlandolv_aktorskoe_masterstvo_v_riga_irinalando_2015.jpgŠādu apmācību organizācijas ideja radās jau sen. Mācību Centra Lando direktore – PhD Irina Lando izgāja Sergeja Bazarova apmācības Novosibirskas pilsētā (laika starpība ar Rīgu – četras laika joslas), piedaloties biznesa forumā. Irina Lando piedalījās ar priekšlasījumu par ātro iegaumēšanu, bet Sergejs Bazarovs stāstīja par stresa noturību un aktiermākslas iemaņu pielietošanu emocionālo stāvokļu ātrai atjaunošanai. Viņš bija tik pārliecinošs, ka Irina samainīja biļetes un palika uz viņa apmācībām. Pēc apmācībām Irina nolēma, ka šādai programmai obligāti ir jābūt arī Rīgā. Un, lūk, brīnums notika.

 

Sergejs Bazarovs, teātra studijas „Obraz” dibinātājs un vadītājs, aizvadīja Rīgā aizraujošās aktiermākslas apmācības. Tās ir orientētas uz iegūto iemaņu pielietošanu ikdienas dzīvē. Piemēram, visiem ir skaidrs, ka, lai gūtu panākumus darbā, mums ir jābūt no vienas puses pievilcīgiem, spilgtiem, izteiksmīgiem, bet no otrās puses ir nepieciešams saglabāt iekšējo mieru, emocionālo stabilitāti. Šādas iemaņas ļauj mums vadīt situāciju. Tieši tās mēs attīstām apmācībās.

Sergeja Bazarova svarīga īpatnība – pēc pirmās izglītības viņš ir kodolfiziķis. Tas ir cilvēks, kurš apguva fundamentālo zinātni, un var skaidri salikt algoritmā to darbību secību, kuras ir nepieciešamas konkrēto rezultātu sasniegšanai. Apmācību tehnoloģijas ļauj pietiekami ātri paaugstināt cilvēka dzīves un darbības efektivitāti, radot visus apstākļus nozīmīgu rezultātu sasniegšanai ar minimālām pūlēm, kas ir īpaši svarīgi milzīgās konkurences un informācijas pārsātinājuma laikā.

 

wwwlandolv_aktorskoe_masterstvo_v_riga_irinalando_2015.jpg

Šādu rezultātu sasniegšanai darbs apmācībās notiek vienlaicīgi divos virzienos: atbrīvošanās, izteiksmība un vienlaicīgi emocionālā neievainojamība.

 

Uzmanības vadīšana caur atbrīvošanos un izteiksmību:

 

1) brīva eksistēšana publiskajā telpā uzstājoties, komunicējot ar nepazīstamiem cilvēkiem;

2) spēja improvizēt savu uzvedību jebkurā negaidītā situācijā;

3) lakoniska, izteiksmīga ķermeņa plastika;

4) pievilcīga skaista balss un brīva, spilgta runa.

 

Emocionāla neievainojamība kā jebkuras problēmas risināšanas efektīvs:

 

1) spēja operatīvi pārvarēt jebkuras negatīvas reakcijas un izkļūt no jebkuriem negatīviem stāvokļiem;

2) spēja kvalitatīvi un droši noņemt jebkuras emocionālas piesaistes – pieradumi, kas traucē mūsu mērķu realizācijai;

3) darbs ar negatīvo pieredzi, tās neitralizācija.

 

Pats patīkamākais, ka neskatoties uz programmas piesātinātību, tā sniedz reālo praktisko rezultātu. Apgūstot piedāvātos instrumentus, jūs varēsiet tos pielietot efektīvi dzīvē.

 

Mācību centrs Lando ir orientēts uz programmām, kas sniedz reālo rezultātu īsos termiņos. Informācijas pārslogojuma laikmetā paši dārgi resursi ir laiks, cilvēki un tehnoloģijas. Tāpēc pie mums strādā tikai profesionāļi, kuriem mēs uzticamies.

Jaunumi

 

logo 2 3 1

 

 

Licencēts mācību centrs LANDO

LR IZM Lic. Nr. 3360800220

Kontakti

 

   Rīga, A. Čaka iela 83/85
 
  +37167273009, +37129433553
 

Copyright © LANDO 2018, All Rights Reserved.

Яндекс.Метрика