Licencēts mācību centrs LANDO. LR IZM Lic. Nr. 3360800220

Adrese: Rīga, A. Čaka iela 83/85 Tāl.: +371 67273009, +371 29433553

Atsauksme Aprilis LandoPiedalījās bērnu un pieaugušo grupas. Patīkami redzēt, ka ģimenes uz nodarbībām atved jaunākos bērnus, tajā pašā laikā, vecākie bērni, kas mācījās pie mums astoņus-desmit gadus atpakaļ, jau ir kļuvuši studenti. Reizēm mūsu pasniedzēji vienkārši netic, cik daudz gadus mēs jau strādājam.

Irina Lando, atsauksmes. Lando atsauksmes:

Atnācu uz informācijas ātras iegaumēšanas nodarbībām pieaugušiem. Es daudz kur mācījos, tajā skaitā, Ekonomikas Skolā Londonā. Man ļoti palīdzēja nodarbības pie Irinas Lando. Viņa labi paskaidro, vienmēr var palīdzēt. Pēc atmiņas attīstības kursa es jau nākošajās brīvdienās pierakstījos uz zīmēšanas kursu, lai gan man viss ir iepriekš izplānots un bija sarežģīti izbrīvēt laiku. Bet, kamēr mēs esam Rīgā, es gribu paspēt Lando iziet pēc iespējas vairāk kursu, tāpēc ka ārzemes tādas nodarbības ir ļoti dārgas. Tādā līmenī reti kas pasniedz. Mēs dzīvojām dažādās valstīs, un es zinu, cik sarežģīti ir atrast augsta līmeņa pasniedzēju. Uz zīmēšanu es aizgāju uz grupu, kur bija vecāki ar bērniem. Lai gan man ir trīs bērni, es speciāli aizgāju viena, lai apgūtu metodiku, un pēc tam jau nodarbotos ar viņiem mājās. Bija interesanti vērot kā vecāki nodarbojas ar saviem bērniem. Es uzreiz pārbaudīju mājās, vai es nepieļauju tās pašas kļūdas: cenšos izdarīt kaut ko sava bērna vietā, nevis mācīt viņu rīkoties patstāvīgi. Man viss patika. Uz nākošo zīmēšanas kursu ies mans vīrs ar vecāko dēlu.

Gundega

Mums bija korporatīva ātrlasīšanas mācīšana. Mēs visi esam profesionāli aktieri, un daudz kur mācījāmies. Pret kursu izturējos ļoti skeptiski, bet tas bija vajadzīgs darbam, jo mūsu darbs ir apskaņot filmas, rezultāts bija redzams uzreiz. Mums jālasa teksts, un uzreiz jārunā scenārijam atbilstošā intonācijā. Problēma izpaužas tādējādi, kamēr izrunā frāzi, acīm jāslīd pa tekstu uz prieksu, un tev jānoskaņojas uz to, ar kādu intonāciju to izrunāsi. Mūsu grupas rekords pēc Irinas Lando ātrlasīšanas kursa – četru stundu apskaņošana bez vienas kļūdas.

SDI-media

Šajās brīvdienās ar bērnu biju zīmēšanas kursā pie Irinas Lando. Meita mācās 1.klasē. Mēs esam loti apmierināti. Pārsteidza dažu vecāku uzvedība: viens tētis dēlam atrotīja piedurknes, mainīja trauciņā ūdeni un pieprasīja no pasniedzējas, lai tā vadītu dēla roku, kad tas zīmē. Es arī esmu māte, bet nekad tā nerīkotos. Iespējams tāpēc meita paspēja uzzīmēt četrdesmit trīs (!) darbus divās dienās. Es sestdienās mācos, tāpēc kursa pirmajā dienā ar meitu zīmēja mana mamma. Mēs norunājām, ka viņa zīmēs pirmajā dienā, bet otrajā - mēs mainīsimies. Lūk, mamma negribēja iet projām!

Es apmeklēju zīmēšanas kursu Lando. Treniņu vadīja Irina Lando. Par kursu es uzzināju no sava priekšnieka bankā. Viņš piedalījās Irinas ātrlasīšanas kursā un divos oratora meistarības kursos. Ļoti slavēja Irinu kā savas jomas profesionāli. Lai gan sen nestrādaju šajā bankā, nolēmu aiziet ar bērnu pazīmēt. Man viss ļoti patika. Īpaši pārsteidza dāvanas kursa beigās. Patīkami, ka organizatori parūpējās par pusdienām un mums pasūtīja picas. Noteikti iesim uz 2. kursu.

Jaunumi

 

logo 2 3 1

 

 

Licencēts mācību centrs LANDO

LR IZM Lic. Nr. 3360800220

Kontakti

 

   Rīga, A. Čaka iela 83/85
 
  +37167273009, +37129433553
 

Copyright © LANDO 2018, All Rights Reserved.

Яндекс.Метрика