Licencēts mācību centrs LANDO. LR IZM Lic. Nr. 3360800220

Adrese: Rīga, A. Čaka iela 83/85 Tāl.: +371 67273009, +371 29433553

Fenotipoloģija – lasīt pēc sejas. Rīgā notika 2. fenotipoloģijas kurss.Pēc to dalībnieku lūguma, kas mācījās fenotipoloģijas 1. kursā, Rīgā tika organizēts 2. fenotipoloģijas kurss. Studenti pilnveidoja savas iemaņas, mācījās nolasīt galvenās rakstura iezīmes no sejas.
Labākais rādītājs, vai šī tehnoloģija darbojas – katram kursa dalībniekam, kas saņēma raksturojumu, bija iespēja piekrist vai nepiekrist tam, kādas rakstura īpašības viņam piemīt, no kursa biedru viedokļa, kas viņu aprakstīja nodarbību laikā.

15-20 rakstura īpatnības, kas uzrakstītas tieši par tevi, lieku reizi apstiprina, ka fenotipoloģija dod zināšanas, ko ir ļoti noderīgi pielietot ikdienas dzīvē.

Vai cilvēks teiks taisnību, vai pastāvīgi nepateiks kaut ko līdz galam, vai pildīs sēdošu darbu, vai cilvēks būs apnicīgs. Vai viņš „garšīgi” pasniegs informāciju, vai – ātri, skaidri un lietišķi.
Izrādījās, ir ļoti efektīgi aplūkot kāzu fotogrāfijas. Daudzi kāzu fotogrāfi savās mājas lapās izliek laulāto pāru fotogrāfijas. Neticami! Jo vairāk varaskāres un spēcīgu īpašību ir sievietēm, jo biežāk viņām līdzās ir sastopami vīrieši, kuru sejās rakstīta nosliece uz viegli iegūstamu labumu. Viņš ir atradis tanku, ar kuru brauks skaistas dzīves virzienā.
Interesanti, ka bieži vīrieši ar noslieci uz miesas priekiem, sev pārī izvēlas sievieti ar zemas pakāpes temperamentu.
Tāpēc laimīgai ģimenes dzīvei būtu labi ņemt vērā noteiktas pazīmes, kas liecina par to, kas ir ģenētiski ielikts.
Vai ir vērts gaidīt, ka cilvēks ar noteiktu nervu sistēmu varēs atmodināt sevī hipertemperamentu?
Prasmi akumulēt naudas plūsmas arī var nolasīt. Dzīvesbiedru pārī būtu labi, ja vismaz vienam ģimenes loceklim piemīstu nosliece pelnīt naudu.
Ja bērnam ir nosliece pelnīt naudu, vecākiem ir jāvelta tam uzmanību.
Otrajā fenotipoloģijas kursā studenti pārliecinoši apraksta ne tikai formas, bet arī proporcijas un iezīmju saskaņu. Svarīgi noteikt pašus spilgtākos sejas vaibstus. Biznesā ir svarīgi paredzēt cilvēka reakciju, novērtējot intelekta līmeni.
Slikta ziņā, jo liekas, ka komercijas dotumi kādam cilvēkam ir dabas doti. No otras puses, būtu labi saprast, pie kādiem dotumiem cilvēkiem nevajag būt uzņēmējiem, vēl jo vairāk – ņemt kredītus biznesa uzsākšanai.
Jums jāizlemj – ticēt vai neticēt fenotipoloģijas datiem, bet var būt pat ļoti noderīgi ņemt vērā šos datus.

Jaunumi

 

logo 2 3 1

 

 

Licencēts mācību centrs LANDO

LR IZM Lic. Nr. 3360800220

Kontakti

 

   Rīga, A. Čaka iela 83/85
 
  +37167273009, +37129433553
 

Copyright © LANDO 2018, All Rights Reserved.

Яндекс.Метрика