Licencēts mācību centrs LANDO. LR IZM Lic. Nr. 3360800220

Adrese: Rīga, A. Čaka iela 83/85 Tāl.: +371 67273009, +371 29433553

Nodarbības 2. klasei. Kā palīdzēt otrklasniekam? Mācības bez mocībām.Brīvdienās Lando jau desmit gadus darbojas programma Mācības bez mocībām, kuras mērķis ir palīdzēt otrklasniekiem un viņu vecākiem. Nodarbības 2. klasei notiek Licencētā mācību centrā Lando.
Otrklasniekiem katrā brīvdienu dienā ir trīs stundas. Nodarbības vada lielisks pedagogs – Marina Kočkina. Tā ir skolotāja ar lielo burtu.
Lūk, daudzi mūsu klienti atved pie Marinas jau trešo bērnu.
Mūsdienu skola vairs neprot mācīt, bet ir lieliski iemācījusies izvirzīt prasības. Tādējādi, vecākiem pastāvīgi stāsta, ka rezultāts ir atkarīgs tikai no viņiem, ka viņiem, vecākiem jāiemāca bērnam mācīties, jāiemāca viņam rakstīt sacerējumus, jāiemāca mutisko skaitīšanu, skaitļa sastāvu un vārda sastāvu. Jūs redzējāt, cik daudzi mūsdienu izglītojamie nesaprot starpību starp vārda, teikuma sastāvu un teikuma analīzi?

Kurš no vecākiem var ātri izskaidrot šīs tēmas? Ne visi vecāki ir profesionāli pedagogi, bet arī profesionāls pedagogs mājās vairāk grib būt vienkārši mamma vai vecmamma, nevis Cerbers, kas dresē savu bērnu.
Daudzi otrklasnieki nezina, kā pareizi turēt pildspalvu, nesaprot skaitļa sastāvu un, galvenais, kāpēc tas ir vajadzīgs.
Kad bērns saņem viņam abstraktu informāciju (tā var būt gan jauna, gan vienkārši agrāk neapgūta), viņš izjūt apjukumu, nedrošību, un nezina kā uzvesties. Ja uz savu jautājumu viņš konkrētas informācijas vietā dzird, ka viņam to jau simts reizes paskaidroja, viņš vienkārši paliek neizpratnē un pārstāj uzdot jautājumus. Bet kā mācīties, ja izietajā materiālā ir kas izlaists?
Lando programmā Mācības bez mocībām otrklasniekiem mēs nosakām, kas ir izlaists mācībās un palīdzam bērniem to apgūt. Lielāko tiesu otrklasniekiem patīk mācīties, tikai viņi paši pagaidām nevar noformulēt, ko viņi nezina.
Ja bērni ir vecāki, tas ir vienkāršāk: atnāk astotās klases skolēns mājās un saka, ka viņi algebrā apgūst briesmīgu tēmu, 90% gadījumu ir skaidrs, ka tas ir diskriminants. Bet, lūk, mazuļi, konkrēti, otrklasnieki nevar noformulēt, ko tieši viņi nesaprata. Visbiežāk tā vietā, lai reaģētu uz skolotāja piezīmi skolā, otrklasnieks dzird „es esmu slikts”, un vispār pārstāj uzdot jautājumus. Licencēts mācību centrs Lando ir gatavs palīdzēt otrklasniekiem tikt galā ar mācībām, bet vecākiem – nomierināties un atslābināties.

Jaunumi

 

logo 2 3 1

 

 

Licencēts mācību centrs LANDO

LR IZM Lic. Nr. 3360800220

Kontakti

 

   Rīga, A. Čaka iela 83/85
 
  +37167273009, +37129433553
 

Copyright © LANDO 2018, All Rights Reserved.

Яндекс.Метрика