Licencēts mācību centrs LANDO. LR IZM Lic. Nr. 3360800220

Adrese: Rīga, A. Čaka iela 83/85 Tāl.: +371 67273009, +371 29433553

Irina Lando Kazaņā. Ātra lasīšana un ātra iegaumēšana biznesam. Ekstrēma piecas dienas.Kazaņā Irina Lando vadīja ātras lasīšanas un informācijas ātras iegaumēšanas nodarbības biznesam. Ātra lasīšana piecās dienās. Ātra iegaumēšana divās dienās.
Irina Lando ir vadības sfēras zinātņu doktore, viņas specialitāte – zināšanu vadība. Tas ir pilnīgi jauns virziens, kas nopietni uzņem apgriezienus mūsdienu Eiropā un ASV. Tāds virziens ir kļuvis aktuāls sakarā ar to, ka mūsdienu pasaulē cilvēki sastopas ar tādu informācijas plūsmu, ka viņi vienkārši nespēj tajā orientēties.

Tāpēc tik pieprasīti ir ātras lasīšanas kursi, kas ļauj tikai piecās dienās palielināt domāšanas ātrumu, un, sekojoši, arī informācijas apstrādes ātrumu. Ātru lasīšanu nevar pasniegt ilgi un lēni. No tā, ka jūs daudzas reizes veiksiet vienus un tos pašus vingrinājumus, lasīšanas ātrums būtiski nepaaugstināsies. Metodikas īpatnība, uz ko pamatojas Irinas Lando ātras lasīšanas kurss – cilvēks nevar lasīt ātrāk nekā viņš domā. Tas ir, mēs nespējam saprast tekstu ātrāk kā to analizējam. Sekojoši, mums jāliek savām smadzenēm strādāt ātrāk, citiem vārdiem, jāļauj savām smadzenēm ieskrieties.
Spilgts ātras lasīšanas efekts tiek sasniegts tieši uz tā rēķina, ka smadzenes sāk strādāt ātrāk.
Kā ir iespējams dod paātrinājumu mūsu smadzenēm? Lai smadzenes varētu izturēt intelektuālo slodzi, tās ir jānoslogo. Ātrā lasīšanā tādu efektu sasniedz uz tā rēķina, ka uzdevumus pasniedz noteiktā ritmā, režīmā un atbilstoši daudziem zinātniskiem darbiem, ņemot vērā galvas smadzeņu adaptācijas posmus, aktivitātes ciklus un ieslēgšanās procesā ātrumu.
Diemžēl pēdējā laikā arvien vairāk novēro intelektuālās nevienlīdzības efektu. Nebūt ne visi pieaugušie cilvēki, kas pazīst burtus un prot lasīt, spēj saprast sarežģītus tekstus, vispārināt, analizēt un pielietot iegūtās zināšanas. Ne katrs pieaugušais mūsdienu pasaulē spēj atšķirt viedokli no faktiem, galveno atšķirt no detaļām, izdalīt izlasītā būtību un sekot autora domu gaitai.
Bet ne katram tas ir vajadzīgs. Pie Irinas Lando galvenokārt mācās vadītāji un biznesa īpašnieki, tas ir, sekmīgi un sevi realizējuši cilvēki, kas saprot, ka laiku nevar nopirkt, bet domāšanas ātrumu var palielināt.
Laiks ir sev godīgi atzīties, ka visiem nav jabūt gudriem, ka vienmēr kāds vadīs, bet kāds vienmēr paliks izpildītājs. Intelektuālā nevienlīdzība jau sen uztrauc ASV un Eiropas valstu valdības, bet ne tik sen ir kļuvusi aktuāla Krievijā un Kazahstānā.
Ātra lasīšana ir tehnika, kuras gaitā cilvēki mācās ļoti ātri analizēt, apstrādāt teksta informāciju, izdalīt galveno un sekot autora domai, saprotot, kāpēc viņš min vienu vai otru piemēru, paskaidrojot sava vēstījuma gaitu.
Var teikt, ka mūsdienu pasaulē Irinas Lando ātra lasīšana ir VIP tehnoloģija elitei. Ne katrs var likt sev strādāt laika deficīta režīmā, izturēt intelektuālo slodzi, ilgi domāt. Tomēr tie, kas spēj to paveikt, nodarbību gaitā spēj pāriet caur „nevaru” un iemāca savas smadzenes darboties divas, bet parasti – trīs reizes ātrāk
Ātras iegaumēšanas tehnika darbojas daudz maigāk. Tur nav darba laika deficīta apstākļos, jo darbojas citas galvas smadzeņu daļas. Bet tieši ātras iegaumēšanas tehnika ļauj atcerēties vajadzīgajā laikā datumus, vārdus, uzvārdus, nosaukumus, terminoloģiju, kas bija minēta teksta informācijā.
Tieši tāpēc korporatīvie klienti visbiežāk pasūta trīs programmu bloku: ātra lasīšana, ātra iegaumēšana un strukturēta domāšana (kā iegaumēt tekstu par 100%). Programmas atšķiras tādējādi, ka katrā darbojas dažādas galvas smadzeņu daļas, kas ļauj sev veikt „apgreidu”.

© Irina Lando, vadības sfēras zinātņu doktore
IrinaLando.eu
Lando-edu.com
Lando.lv

Jaunumi

 

logo 2 3 1

 

 

Licencēts mācību centrs LANDO

LR IZM Lic. Nr. 3360800220

Kontakti

 

   Rīga, A. Čaka iela 83/85
 
  +37167273009, +37129433553
 

Copyright © LANDO 2018, All Rights Reserved.

Яндекс.Метрика