Licencēts mācību centrs LANDO. LR IZM Lic. Nr. 3360800220

Adrese: Rīga, A. Čaka iela 83/85 Tāl.: +371 67273009, +371 29433553

Irina Lando vadīja ātras lasīšanas un ātras iegaumēšanas semināru biznesmeņiem Tirdzniecības-rūpniecības palātāĀtra lasīšana un ātra iegaumēšana ir ļoti pieprasīts biznesa instruments. Tirdzniecības-rūpniecības palātā Irina Lando vadīja semināru biznesmeņiem, kā ātru lasīšanu un ātru iegaumēšanu izmantot biznesā.
Informācijas ātras iegaumēšanas sistēma ļauj iegaumēt tādējādi, lai pēc tam vajadzīgajā momentā varētu atcerēties nepieciešamo informāciju. Mēs bieži sūdzamies, ka pati informācija nepaliek atmiņā, bet pēc tam to nevar atcerēties.

Lai jūs vajadzīgajā momentā varētu reproducēt jums nepieciešamo informāciju, to, pirmkārt, jāiegaumē. Šim nolūkam izmanto asociāciju metodi vai loģisko domāšanu, vai prasmi atcerēties savu domu gaitu.
Pašu no sevis informāciju iegaumē tikai tajā gadījumā, ja to saņēma vienlaicīgi ar spilgtu iespaidu vai arī tā bija jums svarīga, liekot saasināties uzmanībai.
Pārējo iespaidu īpašība – izkliedēties, tādējādi smadzenes tiek vaļā no visa, ko tās neizmanto. Sākumā informācija nonāk latentajā atmiņā: piemēram, jūs ejat pa ielu, un satiekat daudz cilvēku. Ja kāds no viņiem jūs panāks un uzdos jautājumu, jūs atcerēsieties, ka tikko redzējāt šo cilvēku, un informācija nonāks īslaicīgajā atmiņā. Bet diez vai jūs atcerēsieties šo cilvēku pēc nedēļas. Bet, ja uzdodot jautājumu, viņš jums iespers, tad iespaids būs spilgtāks, un atmiņā ilgi paliks nospiedums. Informācija nonāks ilglaicīgajā atmiņā, jo tiks iedarbinātas emocijas.
Mēs arī atpūsties braucam, lai saņemtu spilgtus iespaidus. Iespaidi liek smadzenēm aktīvi darboties, un dod vielu smadzeņu attīstībai. Iespaidu saņemšana attīsta smadzenes un trenē atmiņu.
Daudzi jauc atpazīšanas un atcerēšanās procesus. Atcerēšanās ir process, kur nepieciešama intelektuāla piepūle, bet atpazīšana ir automātisks process. Tieši tāpēc, mēs uz ielas atpazīstam cilvēku (kaut kur es viņu redzēju), bet nevaram nosaukt viņa vārdu, jo tas ir pilnīgi cits process, kam nepieciešams pastiprināts smadzeņu darbs.
Informācijas ātras iegaumēšanas kurss ļauj iemācīties iegaumēt tādējādi, kā ir ērtāk mūsu smadzenēm, un, atbilstoši, reproducēt informāciju mums vajadzīgajā laikā.
Ātra lasīšana ir pilnīgi cita tehnika, kas pamatojas uz informācijas momentānu uztveri. Ātrā lasīšanā darbojas aizmugurējās galvas smadzeņu daļas, ko mēs iedarbinām ārkārtīgi reti. Tas ir sarežģīts intelektuāls darbs, ko katrs nespēj veikt. Mēs ar jums esam liecinieki tam, ka mūsdienu pasaulē daudzi cilvēki nespēj lasīt un saprast izlasīto. Runa nav par dislekciju vai citiem galvas smadzeņu darbības traucējumiem. Runa ir par intelektuālo nevienlīdzību, kad cilvēki zina burtus, saprot vārdu, bet nespēj saprast izlasītā jēgu.
Ātras lasīšanas nodarbību laikā smadzenes „ieskrienas” tik ātri, ka cilvēkiem pēc šī kursa reizēm liekas, ka kolēģi darbā ir sākuši lēni runāt.
Vadības sfēras zinātņu doktores Irinas Lando seminārs biznesmeņiem Tirdzniecības-rūpniecības palātā noritēja tik sekmīgi un radīja tādu atsauksmju vētru, ka tuvākajā laikā tiks organizēta virkne semināru biznesmeņiem ātrā lasīšanā, teksta informācijas strukturēšanā un iegaumēšanā, oratora meistarībā un pārrunu vadīšanas tehnikā.

Jaunumi

 

logo 2 3 1

 

 

Licencēts mācību centrs LANDO

LR IZM Lic. Nr. 3360800220

Kontakti

 

   Rīga, A. Čaka iela 83/85
 
  +37167273009, +37129433553
 

Copyright © LANDO 2018, All Rights Reserved.

Яндекс.Метрика