Licencēts mācību centrs LANDO. LR IZM Lic. Nr. 3360800220

Adrese: Rīga, A. Čaka iela 83/85 Tāl.: +371 67273009, +371 29433553

Irina Lando – spīkere forumā “EDU Russia” KazaņāPhD Irina Lando – spīkere forumā “EDU Russia” Kazaņā. Uzaicinājums uz forumu tika saņemts, pamatojoties uz darbu korporatīvās universitātēs, ātras lasīšanas, iegaumēšanas, tekstu strukturēšanas un runas mākslas izglītojošu programmu vadīšanu lielu organizāciju korporatīvos formātos.

Irina Lando uzstājās arī par zinātniski metodisko mācību līdzekļu tēmu “Viena klase vienā dienā”® (krieviski – “Один класс – за один день”®), kas bija izstrādāti licencētā Mācību centrā Lando®. Šajā sērijā jau izlaistas divdesmit grāmatas un vēl tikpat daudz ir gatavas drukāšanai. Krievu valodas grāmatas no sērijas “Viena klase vienā dienā” var izmantot gan krievu valodas mācīšanai, gan arī virzienā “krievu valoda kā svešvaloda”.

Forumā “Izglītība Krievijā” tika akcentēti ar izglītošanas sistēmām saistīti jautājumi. PhD Irina Lando, lūk, jau septiņpadsmit gadus nodarbojas ar izglītošanas programmu izstrādāšanas sistēmām.

Mūsdienu pasaulē vērojama interesanta tendence: pirmrindas valstis sāk ieguldīt savā nākotnē, attīstot bērnus. Tie, kas varēs dot lielu pievienoto vērtību, tie nav izpildītāji. Izpildītājus tagad nomainīs roboti. Ja jūs iepazīsieties ar lielu banku jaunākajām izstrādēm, tad redzēsiet, ka lielākās daļas stratēģiskajos plānos ir punkts par dzīvā darbaspēka nomaiņu ar kiberiekārtām. Tie, kas negrib domāt, paliks progresa ceļmalā. Tā ir dzīves patiesība, neraugoties uz daudzu skumjajām nopūtām: “Un ko darīt vienkāršiem cilvēkiem?” Atbilde ir acīmredzama: “Lasīt, attīstīties, pašpilnveidoties”. Viens no mūsdienu sabiedrības attīstības virzieniem – tā ir starpvalstu konkurence, kuru realizē caur nākotnes paaudzes attīstību.

Jau šodien daudzi no mums arī neiedomājas, ka uz bankā ienākošiem rakstiskiem ziņojumiem jums atbild dators, nevis cilvēks. Turklāt teksta semantika pilnībā saglabājas dažādās valodās.

Forumā “Izglītība Krievijā” bija iespēja kontaktēties ar daudziem interesantiem cilvēkiem. Bija ļoti daudz praktiķu, kas realizē savas idejas, saistītas ar attīstību un izglītošanu.

Licencētais Mācību centrs Lando® – tie ir praktiķi, kas nav saistīti ar sistēmas stingrām prasībām, un var mācību un izglītošanas procesā elastīgi ieviest jaunas idejas.

Jaunumi

 

logo 2 3 1

 

 

Licencēts mācību centrs LANDO

LR IZM Lic. Nr. 3360800220

Kontakti

 

   Rīga, A. Čaka iela 83/85
 
  +37167273009, +37129433553
 

Copyright © LANDO 2018, All Rights Reserved.

Яндекс.Метрика