Licencēts mācību centrs LANDO. LR IZM Lic. Nr. 3360800220

Adrese: Rīga, A. Čaka iela 83/85 Tāl.: +371 67273009, +371 29433553

 

Ātra lasīšana biznesam Mācību centrā Lando. Lasām 3 grāmatas vienlaicīgiĀtra lasīšana biznesam Mācību centrā Lando. Lasām 3 grāmatas vienlaicīgi. Ātra lasīšana – tā pirmkārt ir uzmanības attīstīšana. Lielākā cilvēku daļa nāk uz ātras lasīšanas kursu, lai iemācītos ātrāk apstrādāt informāciju.

Viens no visinteresantākajiem vingrinājumiem ātras lasīšana kursā Mācību centrā Lando – tā ir trīs grāmatu lasīšana vienlaicīgi. Jums jāiemācās pārslēgt uzmanību no vienas grāmatas uz otru trīs reizes vienā sekundē.

Pēc kursa daudzi saka, ka izrādās, sekunde – tas ir ļoti ilgi.

Agrāk, kad olimpiādē paziņoja, ka sportists ir uzlabojis rezultātu par sekundes desmito daļu, un pat sekundes simtdaļu, to bija grūti iztēloties. Un pēc ātras lasīšana kursa izglītojamie saprot, ka var izstiept vai saīsināt laiku. Ja grāmata ir interesanta, tad negribas no tās atrauties, un tāpēc smadzenes sāk aptvert arvien lielākus un lielākus teksta gabalus, jo uzmanība būs pārslēgta uz nākošo grāmatu.

Ātras lasīšanas kursā, ko vada zinātņu doktore Irina Lando, jūs iemācīsieties koncentrēties uz uzstādīto uzdevumu, fokusēties uz vienu punktu un sasniegt rezultātu. Daudzi jau trešajā izglītošanās dienā ievēro, ka cilvēki darbā runā lēni – “es jau sapratu, ko man gribēja pateikt, bet nākas noklausīties līdz galam”.

Ātras lasīšanas blakus efekts – prasme ātri domāt un koncentrēties uz galveno.

Mēdz būt tādi stiepti teksti, kas ir pārslogoti ar nevajadzīgu detaļu daudzumu. Pastāvīga tāda teksta lasīšana, kurā ir daudz mazsvarīgu detaļu, noved pie lēns domāšanas izstrādāšanas, kad cilvēks lasa, vienlaicīgi kustinot lūpas.

Mācīties no jauna nav tik viegli. Mēs esam gatavi piedot visu, izņemot ieraduma maiņu. Un uz interesantu tekstu, spilgtu vingrinājumu un smadzeņu noslogošanas rēķina, izglītojamie ātri pierod pie tā, ka ērtāk ir domāt un analizēt ātri un precīzi. Šim nolūkam jāiemācās koncentrēties uz galveno.

Ātras lasīšanas kurss notiek sešas dienas pa trīs stundām. Tā ir pastāvīga prakse. Visa teorija aprakstīta treniņā izmantotajos tekstos.

 

Jaunumi

 

logo 2 3 1

 

 

Licencēts mācību centrs LANDO

LR IZM Lic. Nr. 3360800220

Kontakti

 

   Rīga, A. Čaka iela 83/85
 
  +37167273009, +37129433553
 

Copyright © LANDO 2018, All Rights Reserved.

Яндекс.Метрика