Licencēts mācību centrs LANDO. LR IZM Lic. Nr. 3360800220

Adrese: Rīga, A. Čaka iela 83/85 Tāl.: +371 67273009, +371 29433553

Ninso uz papēžiem. Fenotipoloģija sievietēm. Irina Lando Rīgā

Ninso uz papēžiem. Fenotipoloģija sievietēm. Irina Lando Rīgā. Gads sākas ar vēlmju noformulēšanu. Daudzas dāmas satrauc jautājums, kā atrast sapņu vīrieti. Tāpēc mēs izveidojām grupu tikai sievietēm. Visnegaidītākie izrādījās vīriešu histēriskie zvani – pat nevis lūgums, bet prasība atļaut viņiem piedalīties nodarbībās slēgtajā sieviešu grupā. Citādi, pēkšņi sievietes ko jaunu uzzinās. Bet, kā jūs saprotat, kungiem nācās nervozi smēķēt malā.

Ar šampanieša glāzi, lieliskā siltā atmosfērā, “Starp mums, meitenēm, runājot…” aplūkojām ideālo vīriešu rādītājus.

Kā nenokļūt neveiklā situācijā? Kā saprast, vai vīrietis, kas izkāpj no šikas mašīnas, ir biznesmenis vai viņa šoferis? Kā noteikt, kas ir jūsu priekšā – biznesa haizivs vai skaistu vārdu speciālists?

Mūsdienu pasaulē, kad tēlu veido no gaisa, un sociālie tīkli ļauj izveidot sev jebkuru reputāciju, jāatceras, ka mūsu raksturs, galvenās uzvedības līnijas un mūsu visbiežāk izjustās emocijas atstāj spilgtu zīmogu sejā.

Nodarbībās mēs analizējām galvenās iezīmes, kas interesēja dāmas, un noteicām, kam ir vērts pievērst uzmanību.

Romantiskas dabas būtnes saprata, kur meklēt izredzēto, kas apbērs ar rožu ziedlapiņām un pasūtīs simtiem puķu pušķi. Kāds vīrieša tips sarīkos romantiskas vakariņas sveču gaismā?

Dāmas, kurām nav pieņemams vienmuļš dzīvesveids, uzdeva ļoti labus jautājumus. Lai nesanāk tādejādi, “ka viņa pa priekšu ar mugursomu, viņš aizmugurē – mugursomā”, vienkāršāk ir uzzināt, kādi rādītāji piemīt kustīgiem, skrejošiem cilvēkiem, kas viegli reaģē uz jauninājumiem un ir kustīgi.

Sliktā ziņa, iemācījās noteikt garlaicīgus cilvēkus, kas “vārās” savās jūtās, kas spēj mīlēt nevis sievieti, bet tikai savu mīlestību uz viņu un sevi šajā mīlestībā.

Daudzas dāmas lūdza paskaidrot, kā izvairīties no agresijas un vardarbības.

Mēs pārlūkojām daudzas fotogrāfijas. Tieši nodarbībās bija skaidrs, ka dažām vienkārši ir vērts mainīties pāriem – nu, ne to partneri viņas izvēlējās. (Joks!)

Paldies dāmām par lieliski pavadīto vakaru, par interesantajiem jautājumiem un spilgto saskarsmi.

Gaidām Jūs kursā, kuru var apmeklēt piektdien vakarā, sestdien un svētdien vai izglītoties pirmdienās Mācību Centrā Lando; tālr.: (+371) 29433553, (+371) 67273009; A. Čaka iela 83/85.

Jaunumi

 

logo 2 3 1

 

 

Licencēts mācību centrs LANDO

LR IZM Lic. Nr. 3360800220

Kontakti

 

   Rīga, A. Čaka iela 83/85
 
  +37167273009, +37129433553
 

Copyright © LANDO 2018, All Rights Reserved.

Яндекс.Метрика