Licencēts mācību centrs LANDO. LR IZM Lic. Nr. 3360800220

Adrese: Rīga, A. Čaka iela 83/85 Tāl.: +371 67273009, +371 29433553

Irina Lando starptautiskā forumā Permā
Irina Lando uzstājās kā eksperte starptautiskā forumā Permā. Tāda līmeņa pasākumi ir lielisks laukums saskarsmei, horizontu paplašināšanai un pieredzes apmaiņai ar ekspertiem no dažādām valstīm.

Mūsdienu pasaulē, kad visas robežas ir atvērtas, var droši ņemt un apgūt pieredzi, aprobētu un ieviestu dažādās valstīs. Mēs varam ne tikai bagātināt viens otra zināšanas, bet arī dalīties ar izstrādēm, grāmatām, dokumentiem, idejām.

Tāda līmeņa starptautiski laukumi māca mūs būt atvērtākiem saskarsmei, parāda, ka jābūt elastīgākiem to vai citu lēmumu pieņemšanā, demonstrē dažādu valstu ekspertu sasniegumus.

Patīkami, ka forumā uzstājās tāda augsta līmeņa spīkeri. Programmas bija tik piesātinātas, ka eksperti izteica nožēlu, ka nevar tikt viens uz otra meistarklasēm. Pat izteica priekšlikumu organizēt atsevišķas dienas spīkeriem, lai viņi varētu mainīties ar pieredzi un apmeklēt viens otra meistarklases.

Spilgtas diskusijas notika pusdienu pārtraukumos, treneru zālē, pie kafijas un tējas. Spīkeru un ekspertu darba diena bija izplānota burtiski pa minūtēm. Diena sākās ar meistarklašu vadīšanu, pēc tam – sekciju moderācija, lietišķo spēļu vadīšana, piedalīšanās konkursa žūrijā, sekciju darba rezultātu apkopošana plenārsēdē.

Ļoti interesanta bija saskarsme ar foruma dalībniekiem. Viņi uzdeva interesantus jautājumus, diskusijas bija dzīvas un orientētas uz klausītājiem zālē. Bija daudz interesantu priekšlikumu no foruma dalībniekiem, kā uzlabot viņu darbu, kas konkrēti viņiem nepieciešams sekmīgākai praksei, kā veidot pāreju no teorijas uz darbību, kāda veida izglītošana ir nepieciešama, un kā to jāorganizē.

Paldies visiem par pozitīvo noskaņojumu, pozitīvajām emocijām un derīgajiem padomiem! Ir ar ko strādāt.

Jaunumi

 

logo 2 3 1

 

 

Licencēts mācību centrs LANDO

LR IZM Lic. Nr. 3360800220

Kontakti

 

   Rīga, A. Čaka iela 83/85
 
  +37167273009, +37129433553
 

Copyright © LANDO 2018, All Rights Reserved.

Яндекс.Метрика